У Львові погодили будівництво житлового кварталу на місці молокозаводу

На Левандівці з’являться два комплекси житлових будинків, паркінги, дитячий садочок та комерційні приміщення.

У Львові затвердили детальний план території, обмеженої вулицями Кондратюка, Руденською та Гніздовського, для будівництва житлового комплексу з багатоповерхівками. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету ЛМР у п’ятницю, 23 березня, пише Твоє місто.

Згідно з ДТП, на загальній площі 10 га планують збудувати два комплекси житлових будинків, які розділятиме між собою зелена пішохідна зона, наземні та підземні паркінги і дитячий садочок із початковими класами. Під комерційні приміщення — магазини, аптеки, офіси – у ДПТ відвели окреме двоповерхове приміщення.

Читайте також: На місці львівського молокозаводу на Левандівці зведуть 30 багатоповерхівок

Зонування та поверховість майбутньої забудови

Зонування та поверховість майбутньої забудови

На території, яку планують під забудову, окрім молокозаводу, також розташована котельня львівського протезного заводу, автостоянка АТП, сквер та квартирна житлова забудова, яка відмежована від решти території лініями електропередач. За словами представника компанії «Ріел» Ігоря Гуменчука, яка є забудовником цієї ділянки, зі всіма землекористувачами провели переговори та погодили будівництво.

Читайте також: Як може виглядати житловий комплекс на місці львівського молокозаводу. Візуалізація

Земельна ділянка, де планують зводити будинки

Земельна ділянка, де планують зводити будинки

Нагадаємо, Львівський міський молочний завод, який працював з 1964 року, припинив свою діяльність у 2009 році. Тоді ж підприємства вивезли все обладнання. Торік власники заводу й відповідної земельної ділянки виступили з ініціативою звести на його місці житловий квартал.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.