Як може виглядати житловий комплекс на місці львівського молокозаводу. Візуалізація

Будівництво масштабного житлового кварталу триватиме 5-7 років.

У Залізничному районі Львова на місці молокозаводу планують збудувати новий житловий комплекс із дитячим садочком та комерційними приміщеннями загальною площею у 10 га, пише Твоє місто.

Ініціатором створення нового кварталу виступив львівський молокозавод, який нині на цій ділянці не функціонує, а забудовником – будівельна корпорація «Ріел»

«Ми обрали цю територію під забудову, оскільки вона розташована близько до центру міста та має хороше транспортне сполучення. Молокозавод прийняв рішення перенести свої потужності за межі міста у район, оскільки там краща екологічна ситуація, а виробництво молока вимагає стерильної чистоти», – розповів на громадських слуханнях головний архітектор проекту Юрій Столяров.

Будівництво масштабного житлового кварталу триватиме 5-7 років.

Територія майбутнього комплексу обмежена вулицями Кондратюка, Руденською, Гніздовського та лініями електропередач. На самій території, окрім молокозаводу, також розташована котельня львівського протезного заводу, автостоянка АТП, сквер та квартирна житлова забудова, яка відмежована від решти території лініями електропередач. За словами представника компанії Ігоря Гуменчука «Ріел», зі всіма землекористувачами означеної території провели переговори та підписали відповідні документи.

Як може виглядати житловий комплекс на місці львівського молокозаводу. Візуалізація

На території кварталу мають збудувати два комплекси житлових будинків, які розділятимуться між собою зеленою пішохідною зоною, наземні та підземні паркінги і дитячий садочок із початковими класами. Під комерційні приміщення – магазини, аптеки, офіси у ДПТ відвели окреме двоповерхове приміщення.

Висота житлових приміщень не має перевищувати 8-12 поверхів. Поверховість забудов буде змінною та знижуватиметься всередину двору, щоб на зелену зону потрапляло багато сонця, а також, щоб уникнути глухих стін.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.