Всього одна вправа, щоб спалити жир і виправити поставу

Почати готуватися до сезону новорічних вечірок в обтягнутих платтях чи відкритих купальників ніколи не пізно. А щоб підготовка пройшла максимально швидко, найкраще вибрати одне найефективніша вправа, і результат не змусить себе чекати.

Розберемось із Вами вправу «зворотна планка», яка поки не така популярна, як звичайна планка, але нітрохи не менш корисна.

зворотна планка

Техніка виконання:

 1. Сядьте на підлогу. Випряміть ноги перед собою. Поставте долоні на підлогу, розставте пальці для максимальної підтримки.
 2. Нахиліть торс під кутом 45 ° до підлоги. Руки поставте за сідниці так, щоб вони знаходилися на одному рівні з плечима.
 3. Підтримуйте вагу свого тіла руками і п’ятами, піднімаючи сідниці.
 4. Піднімайте торс, ноги і сідниці, поки вони не будуть розташовані на одній лінії, як при класичній планці.
 5. Напружте м’язи живота і втягуйте його, поки корпус рухається вгору.
 6. Затримайтеся в цьому положенні на 15-60 секунд.
 7. Повільно опустіть корпус.

Ефект:

 • Підтягнута попа і ікри. У порівнянні зі звичайною (або «прямою») планкою зворотна дає набагато більше навантаження на сідничні і литкові м’язи.
 • Поліпшення обміну речовин. Поки ви стоїте в планці, калорії можуть витрачатися навіть в більшій кількості, ніж при виконанні динамічних вправ. Помічено, що у більшості людей, що практикують цю вправу, практично немає проблем з метаболізмом.
 • Рівний хребет. Зворотна планка гарантує поліпшення постави, так як, виконуючи її, ми задіюємо м’язи, що допомагають тримати спину прямо. Це особливо важливо для тих, хто працює в офісі.
 • Позбавлення від болю і затискачів у спині. Якщо робити хоча б 3-4 рази на тиждень зворотну планку, ви позбудетеся від болю і стискань у спині. Планка (як зворотна, так і пряма) ефективно опрацьовує всі відповідальні за це м’язи.
 • Плоский живіт. І не тільки. При виконанні вправи важливо не опускати таз, не закидати голову, спина повинна бути максимально прямою. Зворотна планка не тільки зміцнює м’язи рук, пресу і ніг, але і розтягує м’язи в області плечового пояса.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.