5 ранкових звичок, які займуть 5 хвилин, а користі принесуть надзвичайно багато!

1567
5 ранкових звичок, які займуть 5 хвилин, а користі принесуть надзвичайно багато

Покращити самопочуття і здоров’я в цілому вам допоможуть кілька простих ранкових ритуалів. Вони надзвичайно прості і не займуть багато часу. Головне, не забувайте, що для отримання результату в усьому важлива регулярність дій!

Якщо почали робити, робіть кожен день і ніяких відмовок. Займуть ці ранкові процедури не більше 5 хвилин, зате користі для організму принесуть багато.

Для процедур вам знадобиться: проста вода, лимон, мед, активоване вугілля і перекис водню.

1. Чистка язика

Зуби вранці чистимо? Надіюсь так :). Треба взяти за правило перед цим чистити ще і язик. Про це люди знали з давніх-давен. Ще Авіценна в 10 столітті писав про цю процедуру, як про одну з найважливіших в своїх трактатах, а індійські йоги робили це ще задовго до цього.

Що дає чистка язика?

1. Через поверхню язика з організму виводяться шлаки і токсини. Плюс там накопичуються бактерії, які зі слиною потім переносяться на зуби і ясна викликаючи різні хвороби.

2. Бактерії на язиці і шлаки – часта причина неприємного запаху з рота.

3. Ви звільняєте від нальоту смакові рецептори і починаєте більш тонко відчувати смак їжі. До речі, хороший скребок можна зробити з пластмасового верстата для гоління. Просто зніміть бритву, а частину, що залишилася використовуйте як скребок.

2. Випити склянку гарячої води

Наступною важливою ранковою процедурою буде випивати склянку гарячої води з невеликою кількістю лимонного соку. Процедура проста.

3. Ложка меду перед їжею

За п’ять хвилин до сніданку з’їжте чайну ложку меду і запийте водою. Необхідна умова: мед повинен бути хороший. По-перше натуральний (з цим часто проблема в місті, купити можна багато чого, але, на жаль, тільки схожого на мед), по-друге не старий і не зацукрований.

Що дає ложка меду?

1. Мед – потужне джерело вітамінів і мікроелементів, а також джерело фруктози і глюкози, що добре «заряджає мізки».

2. Мед володіє потужним антивірусним і антибактеріальним впливом. А при постійному раціональному вживанні значно підвищує імунітет.

3. Завдяки наявності в меді ергогенного компонента або так званого елементу підвищення працездатності ви підвищуєте свою працездатність на весь день.

4. Мед – відомий засіб від старіння організму. Бджолярі зазвичай виділяються здоров’ям і довголіттям.

4. Таблетка активованого вугілля

Після сніданку слід випити 1 таблетку активованого вугілля. Це абсолютно безпечні ліки, які збирають на себе все сміття, яке накопичилось в організмі.

Активоване вугілля це універсальний абсорбент, здатний поглинати отруту, продукти розпаду алкоголю, шлаки і токсини в організмі і перешкоджати їх всмоктуванню в кров. Саме вугілля не всмоктується і не метаболізується в шлунково-кишковому тракті. Воно повністю виходить з калом.

Більше однієї таблетки в день вживати не рекомендується. Хіба що тільки при отруєннях.

5. Прополоскати ротову порожнину розчином перекису водню

Після сніданку рекомендується прополоскати рот розчином води з перекисом водню. Вам потрібно купити в аптеці розчин перекису, коштує він копійки, але користі від нього багато!

Розчин для полоскання:

10 крапель 3% розчину перекису на 50мг чистої не кип’яченої води. Збільшувати частку перекису не потрібно, можна «обпалити» слизову.

Що це дає?

1. Профілактика зубних хвороб і хвороб ясен. Хто регулярно робить полоскання з перекисом ходить до стоматолога в основному тільки на профілактичні обстеження.

2. Після регулярної антисептичної обробки порожнини рота усувається «поганий» запах з рота.

3. Зуби поступово відбілюются.

Увага! Перед застосуванням вищевказаних рекомендацій обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем!