Понеділок, 27 травня

7 речей про які треба мовчати

Мовчання – надійний захист від багатьох проблем.

Не про все підряд варто ділитися з оточуючими.

1. Перше, кажуть мудреці, треба тримати в великому секреті свої далекосяжні плани. Мовчіть до тих пір, поки цей план не збудеться. Будь-які наші ідеї не тільки не ідеальні, в них величезна кількість слабких місць, за якими дуже легко вдарити і буквально все зруйнувати.

2. Друге, що рекомендують мудреці, це не ділитися таємницею про свою благодійність. Добра справа – рідкість в нашому світі, і саме тому її треба берегти, як зіницю ока.

3. Третє – не розказуйте направо і наліво про ваші обмеження в харчуванні, сексуальні стосунки, сни і так далі. Аскеза фізична приносить користь тільки, якщо вона поєднується і з емоційної складової.

4. Четверте, про що слід нам помовчати – це про свій героїзм, мужність. Хтось отримує випробування зовнішні, а хтось внутрішні. Зовнішні випробування видно, тому за них люди отримують нагороди, але подолання внутрішніх випробувань ніхто крім Бога не помічає, тому і нагород за них тут ніяких не присвоюють.

5. П’яте, про що не варто поширюватися, це про духовне знання. Духовне знання має дуже різні рівні і повинно розкриватися тільки після досягнення певного рівня чистоти свідомості. Основною помилкою початківця носія істини є бажання поділитися занадто високим духовним знанням, яке, замість того щоб принести добро людині, тільки ще більше заплутує його і навіть лякає.

6. Шосте, чому не варто особливо ділитися з іншими – говорити про свої домашні конфлікти і взагалі про своє сімейне життя. Запам’ятайте: чим менше ви говорите про проблеми у своїй родині, тим вона буде більш стабільною і міцніше.

7. Сьоме, про що не варто говорити, це про недобрі словах, які були від когось почуті. Можна забруднити на вулиці свої черевики, а можна забруднити свою свідомість. І людина, яка, прийшовши додому, розповідає все, що почула по дорозі, нічим не відрізняється від людини, яка прийшла додому і не зняла взуття.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.