20 цитат психолога Валерія Синельникова, які дають відповіді на головні життєві питання

702
20 цитат психолога Валерія Синельникова

Слова Валерія Синельникова справді змушують замислитися.

Захоплені духовним розвитком люди знайомі з його вченням, а більшість хоча б один раз читали його книги або витяги з них.

Він – людина, яка пояснює безліч явищ в житті світському і духовному, лікар-психотерапевт і гомеопат, автор десяти книг, виданих накладом понад вісім мільйонів примірників ділиться своїми думками і поглядами в сьогоднішній підбірці цитат.

***

1.

Я глибоко вірю в те, що можна змінити долю людини в тому і лише в тому випадку, якщо сама людина стає господарем своєї долі. А для цього вона в першу чергу повинна взяти на себе відповідальність за свої думки.

2.

Наш світ є зовнішнім відображенням наших власних думок; все, що ми маємо в своєму житті, ми створюємо самі.

3.

Стосунки – це не мета і не сенс життя, а всього лише засіб для повноцінного життя.

4.

Виходить, що все в цьому світі – стан нашого тіла, душевний і фізичний стан здоров’я, стосунки в родині з близькими, стосунки з людьми і навколишнім світом, робота, фінансове становище – все це відображення і трансформація наших думок, почуттів і емоцій.

Звідси випливає геніальне за своєю простотою і мудрістю переконання: «Ми з вами живемо в гармонійному, справедливому і чистому світі, де кожному дається за його думками». «По вірі вашій дасться вам!» – це слова з Біблії. Ви отримуєте в житті те, у що вірите.

5.

Єдина мета спілкування – співтворчість, творення.

6.

Якщо ви хочете жити в чистому і прекрасному світі, то почніть з себе.

7.

Захоплюйтеся! Захоплюйтеся людьми, навколишнім світом. Пам’ятайте, що не тільки ви унікальні, а й інші люди також унікальні.

8.

Якщо я хочу, щоб мої діти були щасливі, то я повинен бути сам щасливою людиною.

9.

Важливо навчитися не тільки дарувати, але і приймати подарунки. Навколишній світ налаштований на нас, на наші думки і бажання. Щомиті він прагне допомогти нам. Але в метушні ми або не помічаємо цієї допомоги, або відмовляємося від неї.

10.

Кожна людина сама створює собі хвороби.

11.

Потрібно жити і прагнути до своєї мрії. Один з головних інструментів, який ми маємо – це наш розум. Ми використовуємо його для створення свого світу.

Необхідно його вдосконалювати. Але є ще душа, про яку дуже часто забувають. І в неї треба вкладати. Збагачувати чистими і натхненними почуттями.

12.

У багатьох людей взагалі немає Батьківщини. Це може звучати дивно, але це факт. Хтось може заперечити, мовляв я народився в Росії або в Україні, отже, моя Батьківщина – Україна чи Росія. Але це лише ілюзія, дорогий мій читачу.

Те, що ви народилися в якійсь країні або у вас є відповідне громадянство, так само як і паспорт, ще не означає, що у вас є Батьківщина. Вітчизна – це конкретне місце. І це місце обов’язково повинно бути на Землі.

13.

Наші Наміри не повинні обмежуватися тільки певними матеріальними цінностями: будинками, квартирами, машинами. Це можуть бути нові стосунки або якась цінна внутрішня риса. Краще, коли нас в житті цікавить абсолютно все.

14.

Жалість до людей обов’язково привертає у відповідь агресію людей. Адже це агресивне почуття.

15.

Будь-яка людина, яка зустрічається вам в житті, несе для вас якусь важливу інформацію, одкровення.

16.

Потрібно рухатися у напрямку до того, чого ви хочете, а не бігти геть від того, що вам не подобається. Як тоді можна рухатися у напрямку до чогось, якщо ви не знаєте, що це таке. Якщо ви не знаєте, куди йти, то ви ніколи туди не потрапите.

17.

У підсвідомості знаходиться інформація про будь-яку подію, що відбувається у Всесвіті. Це означає, що кожен з вас вже знає все. Уявіть клітинку організму. Вона не може бачити весь організм. Але в ній міститься інформація про весь організм. Вона закодована на генетичному рівні. Людина – це така ж клітинка Всесвіту.

У її підсвідомості зберігається вся інформація про минуле, сьогодення і навіть майбутнє Всесвіту. Цим законом пояснюються численні феномени: ясновидіння і пророцтво, наприклад. Або феномен читання думок і передачі їх на відстань.

Ворожіння також відноситься до цього закону. Будь-яка людина може розвинути – ні, не розвинути, а просто відкрити в собі всі ці непопулярні вміння, і навіть великі. Необхідна тільки чистота помислів.

18.

Взагалі я помітив, що запитання харчування у багатьох людей викликають бурю емоцій. Це відбувається тому, що їжа є одним з джерел одержання задоволення, насолоди і коли говорять, наприклад, що не можна їсти м’ясо, вживати алкоголь або курити, то у людей виникає відчуття, що вони забирають все найцінніше.

19.

Куди думка – туди енергія. Куди енергія – туди кров. А кров – це матеріальне втілення душі.

20.

Гроші та речі – погано? Ні. Але робота заради грошей і речей – погано. Хіба це життя? Це вже не життя, а виживання.