У принцеси Уельської виявили рак

Принцеса Уельська Кейт заявила, що лікується від раку.

Джерело: ВВС.

В оприлюдненій відеозаяві Кейт зазначила, що дізнатися про рак було для неї “величезним шоком” після “неймовірно важких кількох місяців”.

Але при цьому вона сказала, що “почувається добре і з кожним днем стає сильнішою”.

Невідомо, який саме тип раку у принцеси. У Кенсінгтонському палаці впевнені, що вона повністю одужає.

У своїй відеозаяві Кейт пояснює, що коли їй робили операцію на черевній порожнині у січні, про рак не було відомо. Але аналізи після операції показали, що це онкозахворювання.

“Тому моя медична команда порадила мені пройти курс профілактичної хіміотерапії, і зараз я перебуваю на ранніх стадіях цього лікування”, – сказала принцеса.

Принцеса Кейт сказала, що думає про всіх тих, хто хворіє на рак: “Для всіх, хто зіткнувся з цією хворобою, будь ласка, не втрачайте віри чи надії. Ви не самотні”.

Вона зазначила, що відновлення після операції зайняло певний час, і її родина зараз є для неї пріоритетом.

Принцеса додала, що їм з чоловіком принцом Вільямом знадобився час, щоб пояснити все дітям – Джорджу, Шарлотті та Луї і запевнити їх, що зі нею все буде добре.

Вона сказала, що зараз їхній родині потрібно “трохи часу, простору та усамітнення”.

Очікується, що принц та принцеса Уельскі прийдуть разом з королівською родиною до церкви у Великодню неділю, і принцеса не повернеться до виконання своїх офіційних обов’язків.

У палаці також заявили, що принца Вільяма не було на меморіальній службі наприкінці лютого через те, що у Кетрін виявили рак.

Королівське подружжя зіткнулося з величезними спекуляціями громадськості та у соціальних мережах щодо її здоров’я після операції. З Різдва вона не відвідувала жодних офіційних заходів.

У своєму відеозверненні вона розповіла про підтримку своєї родини: “Те, що Вільям поруч зі мною, також є чудовим джерелом розради та заспокоєння. Як і любов, підтримка і доброта, яку виявляють так багато з вас. Це так багато значить для нас обох”.

У Кенсінгтонському палаці повідомили, що відео з принцесою зняв BBC Studios, виробничий підрозділ BBC, в середу, 20 березня.

У заяві BBC News сказано: “Кенсінгтонський палац разом із іншими ЗМІ поінформував BBC News про цю заяву сьогодні вдень”.

Кейт

АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES

Наприкінці січня Кейт зробили операцію на черевній порожнині. Вона майже два тижні провела у клініці неподалік Ріджентс-парку в центрі Лондона. І зараз не виконує обов’язки старшого члена королівської родини.

Раніше у Кенсингтонському палаці наголошували, що операція була не екстреною, а плановою, і пройшла успішно.

Кейт довгий час не з’являлася на публіці. Нещодавно оприлюднили її фото з дітьми. Але ц ньому помітили ряд маніпуляцій.

король

АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES

Підпис до фото,

Король відвідав церкву Святої Марії Магдалини в Сандрінгемі у лютому

Після новини про госпіталізацію принцеси Уельської надійшло повідомлення Букінгемського палацу про те, що операцію також доведеться перенести королю Чарльзу III.

На початку лютого стало відомо, що у короля виявили ракову пухлину. Це не рак передміхурової залози. Хоча виявили його під час нещодавнього лікування, яке монарх проходив через аденому простати.

Британський король Чарльз III час від часу з’являється на публіці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.