П’ять типів настрою, які зазвичай бувають вранці

Як ви зазвичай прокидаєтеся вранці? Легко і швидко або болісно і повільно? Подивимось, яким у вас зазвичай буває ранковий настрій, орієнтуючись на ці п’ять нижчеописаних типів. Чи відповідаєте ви яким-небудь з них?

«Йопрст»

Це справжнісіньке прокляття ранку. До числа поширених випадків відносяться поганий сон, ненависть до будильника, бажання знову вимкнутися. Крім усього іншого, подібний ранковий настрій часто супроводжується симптомами агресії, головним болем, втратою терпіння і стресом.

До людини в цьому стані підходити не рекомендується, як, втім, і намагатися з нею розмовляти. Відійдіть від неї на безпечну відстань мінімум в два-три метри і тримайтеся так принаймні до полудня, інформує Ukr.Media.

«Дзен»

Красиве затишшя перед бурею. Цей досить рідкісний випадок пов’язаний з умиротворенням і легкістю. Досягти такого непросто, але практичні методи охоплюють: якісний сон, розумне планування, відсутність інтернету і ромашковий чай.

Цей ранковий настрій позитивний і безпечний для оточуючих людей. Люди в такому стані спокійні та навіть відчувають деяке натхнення перед вступом в робочий день.

«Гонка»

Це ураган! Підскакуючи вранці, людина отримує «удар» адреналіну. Вона зазвичай не чує будильник чи навмисно його вимикає, і в результаті вічно запізнюється. Підвищення швидкості досягається за рахунок таких аспектів, як злісний бос, який чекає в офісі, можливі бізнес-зустрічі та список термінових справ.

При заряді на максимальну потужність цей ранковий настрій включає в людині феноменальну поспішність і продуктивність. Рекомендується уникати частого використання цього режиму, щоб не зламатися разом з будильником.

«Джетлаг»

Дивна ілюзія. Цей особливий настрій є результатом збою біологічних ритмів організму. Вночі ви дивитеся в стелю, рахуєте овець, бігаєте до холодильника перекусити, але очей зімкнути не можете. Може бути помилково прийнято за «Дзен», оскільки спочатку ви відчуваєте мир і спокій, але потім настають відстрочені симптоми втоми та туга за рідним ліжечком, особливо до вечора.

«Повернення в початковий стан»

Це шлях втомленого воїна. Можна навіть сказати, що це різновид «Йопрст». Діагноз не виникає після однієї ночі недостатнього сну. Швидше, це відображається у довгому шляху вибору способу життя.

Цей ранковий настрій характеризується такими симптомами: постійна втома, відсутність мотивації, неуважність і нечітке мислення. Енергетичні рівні схильні до різких коливань і зазвичай досягають піку пізно ввечері. Однак до ранку ви як і раніше втомлений воїн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.