Вівторок, 27 лютого

Всі фільми та серіали світу відтепер на головному екрані Gazer METASMART TV

Скільки людей, скільки й кіносмаків. Ми любимо фільми певних жанрів, надаємо перевагу тій чи іншій кіностудії, захоплюємося творчістю різних режисерів та акторів. Хтось дивиться фільми лише з високими рейтингами, а хтось навпаки обирає найнижчий в надії знайти там щось неординарне. Вибрати фільм чи серіал, який максимально би відповідав нашому запиту реально, але для цього треба докласти немало зусиль та часу. SMART телевізори досі не дають можливостей швидко знайти потрібний фільм серед величезної кількості контенту. А фільмів на стрімінгових сервісах стає все більше і більше. 

Всі фільми та серіали світу відтепер на головному екрані Gazer METASMART TV

Проблему складного пошуку вирішило нове покоління телевізорів METASMART TV від Gazer. Унікальний фільтр Gazer METASMART TV за багатьма параметрами та професійні підбірки дозволяють максимально деталізувати вибір. Сортувати фільми можна за такими параметрами та їх комбінаціями як: вік глядача, рейтинг фільму, бюджет, касові збори, жанр, студія, режисери, актори. Так ви маєте набагато більше шансів отримати підбірку фільмів, які відповідали б вашим вподобанням та з якої фізично реально вибрати.  

Також телевізор зібрав всі авторитетні підбірки фільмів від відомих кіносайтів, студій, режисерів, кінокритиків, блогерів. Це теж заощаджує немало часу, особливо для тих, хто звик користуватися тематичними підбірками. Тепер їх не треба шукати деінде: в інтернеті чи соціальних мережах. Вони завжди під рукою.     

Всі фільми та серіали світу відтепер на головному екрані Gazer METASMART TV

На відміну від SMART телевізорів, де щоб знайти фільм, треба відкривати по черзі кожен застосунок, в Gazer METASMART TV всі фільми та серіали відразу на головному екрані. Це свого роду маркетплейс, що зібрав кіноконтент від всіх глобальних баз даних. Натиснувши на пошук, ви відразу бачите:

  • у яких застосунках фільм є в наявності (для цього не обовʼязково, щоб вони були завантажені на телевізор);
  • скільки це вам буде коштувати (входить в підписку, вартість оренди чи купівлі);     
  • якими мовами дублюється фільм в кожному з застосунків.

Завдяки тому, що вам не треба шукати в кожному з застосунків окремо, пошук фільму з Gazer METASMART TV тепер займає лічені секунди. 

Всі фільми та серіали світу відтепер на головному екрані Gazer METASMART TV

Телевізор вирішує всі проблеми, через які ви перечіпалися на шляху до хорошого фільму. Пошук може бути зручним, швидким та захопливим. З Gazer METASMART TV вам завжди є що подивитися.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.