п`ятниця, 12 квітня

На Закарпатті 16-річна породілля народила у «швидкій» свою третю дитину (ФОТО)

Бригада медиків екстреної допомоги в екстремальних умовах допомогла народитися немовляті. Пологи були передчасні і їх довелося приймати у «швидкій» у 16-річної вагітної. Такі повідомлення на лінію «103»  із розряду критичних. На рахунку – кожна секунда. Під загрозою два життя – жінки та ще ненародженої дитини. Про випадок пише видання «Закарпаття онлайн» — повідомляє Варта1.

На лінію 103 надійшов виклик: у 16-річної мешканки с. Кам’янське Берегівського району почалися треті передчасні пологи, кровотеча. Такі виклики належать до критичних і до них медики екстреної допомоги повинні добратися за 10 хвилин. За вказаною адресою відразу виїхала бригада № 902.

У молодої жінки це були вже треті пологи, повідомило «Закарпаття онлайн». Вагітна розповіла лікарям, що на обліку у гінеколога або сімейного лікаря не була і дитина народжується завчасно, десь на 32-34 тижні вагітності.

«Після огляду та медичних маніпуляцій лікар приймає рішення чим швидше транспортувати породіллю до медичного закладу. Але дорогою час між переймами стрімко скорочуються і дитина ось-ось має народитися. Медичне авто зупиняється і бригада готується до пологів», – повідомляє видання.

Ситуація ускладнюється тим, що це стрімкі пологи, сідничне передлежання дитини, а породілля дуже тендітна. Але досвід і професіоналізм медиків дозволив благополучно народитися дитині. На світ з’ явилася дівчинка. Та на цьому випробування для медиків не завершилися. Немовля не кричить і не дихає. Медики «екстренки» швидко проводять реанімаційні заходи і за 2-3 хвилина маля починає дихати і голосно кричить.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: