Понеділок, 30 березня

Еротичні Легенди Львова

Коли говорять про «Еротичний Львів», розповідають про ревнощі й підступи, вічне кохання й романтичні дуелі, борделі й повій, феміністок та жінок, які боролися за своє кохання

Еротизували Львів своєю присутністю свого часу Джакомо Казанова, Леопольд фон Захер-Мазох…

Останньому, стоїть пам’ятник   на вул. Сербська, 7, біля кафе «Мазох-кафе».

Пам’ятник Леопольду фон Захер-Мазоху

З дитинства маленький Леопольд спостерігав у замковий отвір за інтимним життям своєї тітки, яка полюбляла сексуальні знущання над своїм партнером. З часом, уже дорослий Леопольд, описав побачене у своїх численних літературних творах. З часом, віденський психолог Ріхард фон Крафт-Ебінґ називає сексуальну патологію, що характеризується отриманням задоволення від болю та підкорення, мазохізмом.

Сьогодні існує легенда, що достатньо жінці потерти у широких кишенях львівського пам’ятника, як тієї ж ночі, стануть реальністю усі її сексуальні фантазії.

Заслуговує на увагу і саме кафе. Особливістю якого є   їжа з афродизіаками, індивідуальні екстремальні коктейлі, атракційне обслуговування, тематичні атрибути та сувеніри. До речі, якщо ви поганий коханець або не вірний своїй половинці, то вас там можуть відшмагати цілком реальними батогами.

Продовжуючи тему кафе, не можна не згадати кафе-бар «Кумпель», зазвичай, про нього згадують усі екскурсоводи, адже, щоб отримати там пиво, потрібно гарненько потерти груди кельнерці і від того, наскільки добре ви їх потрете, залежить, скільки пива ви отримаєте.

кафе-бар «Кумпель»

Однак, не варто пускати слину, адже барменка – це муляж зі спеціальними датчиками на грудях. Однак ви можете перевірити, чи вмієте ви правильно голубити жіночі груди.

Також варто відзначити, що у Львові повсюди зустрічаються скульптури із оголеними частинами міста. Місцеві та туристи швидко наділяють їх різними повір’ями та легендами.

Одна з візитівок туристичного Львова «Львівська майстерня шоколаду» також долучилися до еротичних легенд Львова, створивши свою серію шоколадних фігурок із славнозвісної камасутри.

памятник

Ось короткий огляд, побаченого та почутого у Львові за короткий період. Звичайно, що їх там насправді значно більше, тож можете поділитися ними у коментарях.

turystam.in.ua