Понеділок, 26 лютого

10 хвороб, які можна вилікувати, займаючись коханням

Багато хто чув про переваги, які організм отримує при інтимних стосунках. Однак чи знаєте ви, що ви можете лікувати деякі хвороби, регулярно займаючись коханням?

Прямо зараз ви дізнаєтеся, які 10 недуг ви можете вилікувати цим процесом.

Крім того, практика інтимних відносин допомагає поліпшити психічне здоров’я, кровообіг і багато іншого! Тому ми вам радимо уважно прочитати статтю і дізнатися, як же боротися з надокучливими хворобами.

1. Серце

Регулярні заняття коханням підтримують активну роботу серця, в результаті чого воно починає краще функціонувати. На думку експертів, це знижує ризик серцевих нападів та інших проблем з серцем.

2. Головний біль

Якщо ваша дружина говорить, що у неї болить голова, то просто покажіть їй цю статтю: для зняття головного болю заняття коханням дуже ефективні, так як вони вивільняють окситоцин і підсилюють ендорфіни. Саме ці гормони допомагають організму розслабитися природним чином.

3. Вихід з депресії

Інтимні стосунки дійсно ефективний спосіб – вони підвищують самооцінку учасників процесу.

4. Безсоння

Коли ви перебуваєте в стані розслаблення до максимуму, ви звільняєтесь від напружень. Таким чином це сприяє міцному та здоровому сну.

5. Нетримання 

Заняття любов’ю допомагає також позбутися від нетримання, так як воно зміцнює таз і запобігає даній недузі.

6. Грип

Хочете вірте, хочете – ні, але результат на лице! Цей процес допомагає позбутися також від грипу – це відмінний природний засіб. Це пов’язано з тим, що вироблення антитіл відбувається під час задоволення, і через це він стає потужним противірусним засобом.

7. Біль у м’язах

Якщо вам необхідно розслабитися, то наявність близькості – це найкраще рішення, тому що це є найкращою вправою для боротьби з перевантаженнями м’язів і суглобів.

8. Блискуча шкіра

Близькість також допомагає отримати блискучу і ніжну шкіру, так як під час статевого акту виділяються токсини, які відбиваються безпосередньо на зовнішньому вигляді шкіри.

9. Простата

Це також допоможе вам знизити ризик розвитку раку передміхурової залози. Він стає бар’єром захисту від появи можливих пухлин.

10. Рак молочної залози

Також це заняття є захисним бар’єром проти раку молочної залози.

Стимуляція грудей змушує жінку вивільняти окситоцин – гормон, який захищає від появи цього виду раку.

Тепер ти точно знаєш все про хвороби, які можна вилікувати досить приємним способом.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.