Користувач соціальної мережі Facebook Artem Artemenko написав гнівний пост у себе на сторінці, в якому жорстоко засудив жителів Закарпаття, які в гонитві за за матеріальним збагаченням безжально нищать смерекові ліси.
“Може я злий ?
Але якщо будуть благодійні рахунки допомоги підтоплення Закарпаття, я не перешлю і 5 грн.
Тому що ви, і ніхто інший крім вас, так безжально не нищите ліс. Якщо ви не розумієте, що ви ТВОРИТЕ, то пожинайте сповна користь вашої ПРАЦІ.
Те саме буде відноситись і до ВОЛИНЯН, що нищать ліс в погоні за бурштином. Там, за словами екологів взагалі буде випалена земля, на якій нічого рости не буде.
Ви самі робите собі зло.
Да, у вас нема роботи, але по – перше, ви 26 років вибираєте місцеву владу.
По – друге, я не бачив новин, масових протестів за створення робочих місць, від безробіття і так далі.
По – третє, влада або олігархи замовник розпилювання лісу ? Але вашими руками ви це робите. Де масові протести місцевих, проти вирубки лісів, чи викопування бурштину ? Їх нема. Зато бачив відео як самі селяни бються з поліцією, за право копати чи вирубувати.
І потім всі бачать фото оголених Карпатських лісів, чи знищених Волинських лісів.
Може мої слова злі, але коли ти ТВОРИШ відверту, свідому дурню, то будь готовий до наслідків.”
Пропонуємо згадати стихійне лихо, що сталося влітку 2008 року через інтенсивні грозові дощі і, як результат, різке підняття рівня води в річках. Пік повені припав на 23–27 липня, вона вважається найбільшою в історії Західної України за останні 60 років. Загальні збитки від повені оцінювалися на суму 3–4 млрд гривень.
Червень 2020 року
У Яремчі на Івано-Франківщині 23 червня паводки затопили трасу національного значення H-09, що йде зі Львова через Рогатин, Івано-Франківськ, Рахів до Мукачево.
Також цю трасу затопило і в сусідньому селі Микуличин
Поблизу села Банилів Вижницького району, річка Черемош прорвала дамбу. Вода може затопити два населених пункти
Після сильних дощів у Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях річки повиходили із берегів і затопили гірські містечка та села. Проїзд до багатьох населених пунктів перекритий – рівень води подекуди на метр перевищує висоту проїжджої частини. Одним з найбільш постраждалих є Верховинський район Івано-Франківської області, де зсуви грунту заблокували місцеву дорогу. На відео очевидців із Криворівні помітно, що вода у річці Чорний Черемош піднялася на кілька метрів. За даними Укргідрометцентру, зливи на Західній Україні триватимуть ще кілька днів.
Сильні зливи на Західній Україні тривають вже кілька днів. 22 червня через паводки у Чернівецькій та Івано-Франківській областях увели надзвичайні заходи безпеки: на місці працюють рятувальники та поліцейські, які проводять повітряний та наземний моніторинг місцевості, проводять евакуацію людей із аварійних будинків, доставляють їжу та воду.
На території Івано-Франківської області через підтоплення постраждали населені пункти у п’яти районах. Як пише «Фіртка», рівень річки Лімниці на Калущині піднялася на 2,6 м, у Рожнятівському районі затопило кілька мостів та сіл і дамбу.
Підтримайте проект на Patreon