Сергій Притула назвав книги, які варто прочитати кожному

Відомий український ведучий та шоумен Сергій Притула назвав 5 книг, які його підкорили.

Робота, сім’я та волонтерство не залишають Сергію ані хвилини часу для читання, яке він так любить. Тому відпочинок – саме той час, коли ведучий приділяє увагу улюбленій справі.

ак, вирушаючи у відпустку, Сергій Притула взяв з собою 5 книг, які осилив за 10 днів. На своїй сторінці у Facebook шоумен опублікував перелік чтива, яке радить своїм шанувальникам:

  • “Політика воїна” – книга, у якій можна чимало почерпнути інформації з теми “правління державою”;
  • “Думай як шпигун” – цю книгу Притула радить читати у віці 18-20 років, адже вона вчить, як правильно мислити у різних ситуаціях;
  • “Приватна розмова” – “Приклад того, як самозакоханий британський журналіст написав книгу про такого ж самозакоханого футбольного тренера. Тим, хто цікавиться футболом книга буде цікавою”, – каже Сергій.
  • “Поштамт” – чтиво, яке розповідає про безнадійне життя головного героя у режим “робота-гулянки-секс”, треба прочитати усім незалежно від віку.
  • “Все те незриме світло” – “Неймовірна історія перехрестя доль сліпої французької дівчини і німецького вояка, який пройшов гітлер’югенд. Історія, яка охоплює період з 1934 по 1944 рік. Переклад твору – фантастичний! Авторам адаптації – низький уклін!”, – додає Притула.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.