Страждають цілі міста: вирубка лісу влаштувала в Карпатах екологічне пекло

654
повінь

Внаслідок вирубування лісів у Карпатах розпочалась масштабна повінь у західних областях України

На Прикарпатті розпочалася велика повінь. Це сталося через незаконний видобуток бурштину та вирубки лісу, які руйнують породи. Через це, велика вода з гір затоплює села і міста. Відео великої повені виклав паблік “Диванний сектор” у Facebook, пише Знай.

“Буде цікаво, як підуть під землю села бурштинових “старателів”. Розенблату все одно, на землі обітуванну змиється, а от що дурні і жадібні українці будуть робити?”, – пишуть у пабліку.

Внаслідок вирубування лісів у Карпатах розпочалась масштабна повінь у західних областях України. За останні 40 років зникла значна частина лісового покриву, а тому українські Карпати не здатні утримувати вологу. Вода, яка дуже швидко стікає в долини, створює масштабні екологічні лиха.

В Україні ліс вирубується від початку 60-х років минулого століття. Кілька років тому, після катастрофічних повеней на Закарпатті Верховна Рада так і не спромоглася затвердити законопроект про заборону вирубання лісу.

вирубка лісу лісів

Для чиновників ліс – це дохід, місцевим жителям пилорамами – засіб для виживання або спосіб збагачення. У невеликому селі може бути більше 20-30 незаконних пилорам, і всіх цікавить тільки одне – заробіток, нікому не цікава тема збереження лісу.

Стежте за нами!