В серпні для українців знизять ціни на газ на 5,5%

В уряді кажуть, що на світовому ринку подешевшав газ.

У серпні для населення знизять ціну на газ на 5,5%, оскільки газ подешевшав на світовому ринку. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Пише Твоє Місто

Вартість газу для населення без врахування податку на додану вартість та витрат на його постачання становитиме 4640 гривень за тисячу кубометрів газу.

«Незважаючи на спротив монополіста, ми знайшли рішення і змусили Нафтогаз продавати населенню газ дешевше. Ціна на блакитне паливо для населення загалом за три місяці знизилася із 5 803 до 4 640 грн без ПДВ. В результаті дії урядової постанови ціна на газ впала на 25%», — сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Додамо, що раніше «Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення на 8%, після чого ціна на газ без ПДВ та витрат на транспортування і розподіл становила 5803 гривень за тисячу кубометрів. А у липні ціну на газ знизили ще на 650 грн.

Нагадаємо, що починаючи з травня в кожній області України діє своя ціна на газ для побутових споживачів, оскільки Нацкомісія, що регулює сфери енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) запровадила для АТ «Укртрансгаз» тариф на транспортування газу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: