Понеділок, 22 квітня

Вчені прогнозують найхолоднішу зиму за 100 років

Згідно з прогнозами метеорологів, зима прийде швидко і буде найсуворішою за сотню років. А ще і найбільш тривалою. 

мороз зима сніг іній

По всій Європі буде багато снігу, пронизливий вітер і сильні морози до – 30 градусів. Протриматися похолодання може до квітня 2018 року.

Насолоджуватися теплом залишилося недовго. Аномально низькі температури вдарять вже на початку грудня. Перший сніг в деяких країнах, наприклад, в Ірландії, може піти ще у жовтні. За прогнозами метеорологів, морози будуть дуже затяжними.

Вчені пов’язують це явище з новим кліматичним циклом, в який входить Земля, і з різким підвищенням температури в Тихому океані на один градус. Також очікується зниження сонячної активності. У підсумку до 2030-2040 року на Землі може настати п’ятий льодовиковий період.

Британський кліматолог Джеймс Медден заявив, що очікується щось на зразок мінімуму Маундера – періоду довготривалого зменшення кількості сонячних плям приблизно з 1645 по 1715 роки, який збігся з так званим малим льодовиковим періодом, передає Mirror. Найсуворішою вважають зиму 1708-09 років. Тоді в Європі грунт промерз більш ніж на метр; моря, озера і річки замерзли; на полях вимерз увесь урожай, мороз знищив оливкові дерева і виноградники, а в річках і озерах замерзла риба.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: