В РФ блокують сайти, котрі торгують санкційними продуктами

блокування сайтів арешт сайтівГенпрокуратура Росії відреагувала перевірками на звернення членів Громадської палати про торгівлю санкційними продуктами через Інтернет.

Прокуратура перевіряла законність діяльності ряду торгових компаній, котрі працюють в Москві, Санкт-Петербурзі, Московській, Ленінградській, Свердровской і Челябінській областях. У підсумку по чотирьом великим інтернет-магазинам тривають перевірочні заходи – їх не виявили за місцем реєстрації, на одну з компаній порушено адміністративну справу, доступ до трьох сайтів закритий і направлено позовні заяви до судів з блокування ще чотирьох торгових майданчиків в Інтернеті. Про це йдеться в листі генпрокурора Олександра Буксмана члену Громадської палати РФ Павлу Сичову (є в рапоряженіі “Известий”). До цих пір інтернет-магазини, що торгували санкційними продуктами, ніколи не блокували.

За підсумками прокурорських перевірок було встановлено, що в Єкатеринбурзі ТОВ “Вершина смаку” реалізує заборонені продукти через сайт edagurmana.ru, і крім іншого у своїй роботі допускає порушення санітарно-епідеміологічних вимог.

В зв’язку  з цим, щодо даної юридичної особи прокуратурою м Єкатеринбурга порушено адміністративне провадження за статтею 14.2 КоАП (незаконний продаж товарів, вільна реалізація яких заборонена або обмежена), – йдеться в листі.

Уральське митне управління також отримало інформацію про реалізацію санкційних продуктів харчування та митникам рекомендували посилити контроль за ввезенням. Ще трьом інтернет-магазинам – ТОВ “Ла Маре” (сайт company.lamaree.ru), ТОВ “Гурманін” (www.gurmanin.ru), ТОВ “Беркут” (www.teopema.ru) оголошені попередження. Швидше за все продажу заборонених продуктів у цих магазинах не виявилося, але в асортиментному меню сайтів розміщувалася інформація про них. Відносно чотирьох компаній, ТОВ “Гермес-Фіш” (www.germes-fish.ru), ТОВ “Торговий Дім” Зелений континент “(www.agroserver.ru), ТОВ” Гурман-Клаб “(www.gurmanclub.ru) тривають перевірки, але вже направлена ​​інформація до податкових органів про порушення адміністративних справ за порушення законодавства про держреєстрацію. За ще одним сайтом (www.meatclub.ru) також ще тривають перевірки. Доступ закритий до трьох сайтів і ще 4 позови подані для блокування інтернет- магазинів.

На завершення листа заступник генпрокурора повідомляє, що питання законності у сфері онлайн торгівлі продуктами харчування залишаються під постійним контролем Генпрокуратури.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.