У “вагітної” дівчини насправді виявили пухлину

рентгент дівчини із пухлиною

18-річна Олівія Кей, будучи у віці 17 років, була нормальною як і решта її однолітків: активна людина, що веселилась із її друзями і займалась спортом. Проте коли її доставили в лікарню із нестерпним болем у животі, лікарі запідозрили що вона просто вагітна.

 

Олівія Кей

Джерело The Sun

Але “вагітний животик” насправді виявилося зовсім дечим іншим: це була пухлина в її лівому яєчнику, оточена масивним окостенінням.

Олівія розповіла “The Sun“, “у мене є невеликий кадр того, яким був мій живіт, щоб ви зрозуміли, чому більшість людей вважало, що я могла бути вагітною. Я здавала аналізи крові, сечі, перевірялась на випадок апендициту, і проте все виключало можливість вагітності”.

 

живіт Олівії Кей

Фото The Sun

Насправді великою була не стільки пухлина, як окостеніння, що її оточило. За словами Річарда Х’юстона, хірурга Олівії, “перед видаленням кісти через невеликий розріз потрібно було злити близько чотирьох літрів рідини”. Кістка була розміром із середній кавун (близько 30см), проте Олівії пощастило, що вона причинила свій ріст.

пухлина в тілі Олівії

Фото The Sun

Завдяки старанням хірургів клініки Сент-Джеймс в Лідсі і стійкості Олівії, вона вийшла з операції без ускладнень та без небезпеки у продовженні роду.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.