У Бурятії в 11 разів збільшилася площа лісових пожеж

лісова пожежаРосія продовжує жити у вогні – площа загоряння лісових масивів в Бурятії зросла в 11 разів. Продовжує вирувати вогонь і в Хакасії.

За останні тижні в жертву цьому вогненному богу були вже принесені тисячі гектарів лісів, знищені сотні селищ і сіл. Люди залишилися без житла, майна, у вогні загинула худоба, домашні тварини. Є людські жертви.

Приїзд на місце стихійного лиха найбільшого кремлівського начальника ситуацію не врятував – вогонь вдалося злегка локалізувати, і з часом він з новою силою обрушився на ліси. Зараз пожежею охоплено майже 690 гектарів лісових масивів. До вихідних днів це була площа в 60 га.

Складно і в Хакасії – тут з полум’ям борються чотири тисячі рятувальників. У боротьбі зі стихією задіяно близько тисячі одиниць техніки.

Дивно, але при цьому нічого не чути про народного депутата по цьому окрузі, любителя обгорілих найманців-бурятів Йосипа Кобзона. Ось тут би і його авторитет, і спонсорська допомога постраждалим були б куди доречнішими, ніж скорботно-схвалююче лице біля ліжка обгорілого вбивці українських хлопчиків.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: