Американка майже 20 років безплатно літала світом

Вперше Мерилін безоплатно полетіла в Копенгаген в 2002 році, вдруге вона вирушила до Парижа.

Джерело: Корреспондент.net.

У міжнародному аеропорту О’Гара в місті Чикаго, США, затримали 69-річну Мерилін Гартман, яка майже 20 років літала авіарейсами без квитка. Затримання відбулося через два дні після інтерв’ю, в якому Гартман заявила, що припиняє свої подорожі. Про це пише Insider.

“Вперше вона сіла “зайцем” в літак в 2002 році і безоплатно долетіла до Копенгагена. Також їй вдалося проникнути на рейси в Сієтл, Фенікс, Філадельфію, Атланту, Сан-Франциско, Лондон. За останні 19 років Мерилін Гартман вдалося проникнути на 30 авіарейсів без квитка”, – пише видання.

“Я ніколи не сідала в літак сама – мене завжди пропускали. Тобто я проходила через лінію безпеки без посадочного талона. Я просто слідувала за кимось. Наприклад, хлопець ніс синю сумку, і коли я потрапляла в чергу на огляд, служба безпеки просто пропускала мене. Співробітники думали, що я з тим хлопцем з синьою сумкою”, – розповіла Гартман.

У 2014 році жінку вперше заарештували, коли вона летіла з міста Сан-Хосе, штат Каліфорнія, в Лос-Анджелес. Судді попереджали, щоб вона відмовилася від цієї незаконної практики, проте вже через сім місяців Мерилін сіла на літак без квитка.

Після першого арешту Мерилін неодноразово затримували. В аеропорту О’Гара її вже знали в обличчя. У 2019 за Гартман встановили електронне стеження. Жінку визнали недієздатною через її психічні розлади. Сама Мерилін виправдовує свої правопорушення важким дитинством.

Тепер же, як кажуть правоохоронці, жінці може загрожувати реальний термін у в’язниці, оскільки ще один випробувальний їй не дадуть.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: