Понеділок, 22 липня

13-річна британська школярка перевершила Ейнштейна і Хокінга за рівнем IQ

Ніколь Барр з циганської родини, регулярно прогулюючи школу, отримала запрошення відвідати Оксфордський університет після того, як в тесті на IQ набрала 162 бали – на 2 пункти більше, ніж у Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга.

Ніколь Барр

Тринадцятирічна школярка, яка живе в трейлері переважно у Великобританії, але регулярно переміщається по світу, зізнається, що її життя змінилося після вступу до Burnt Mill Academy – навчальний заклад в графстві Ессекс. Саме там таланти Ніколь помітили вчителі. Однак спершу особливого завзяття до відвідування цієї установи у школярки не було. За словами Ніколь, мамі довелося довго її умовляти піти в Burnt Mill в перший день, та й початкову школу дівчинка відвідувала погано.

З’ясувалося, що 13-річна дівчинка входить до 1% найбільш інтелектуально обдарованих людей на планеті. До слова, Ніколь родом із простої сім’ї. Про рід занять матері не повідомляється, а батько школярки займається ремонтом доріг і чищенням стокових жолобів.

За словами матері Ніколь, дівчинка завжди відрізнялася інтелектуальними здібностями: виконувати прості математичні операції вона могла вже з двох років. Коли їй не виповнилося й десяти років, дівчинка вже вирішувала складні алгебраїчні завдання. Улюблені шкільні предмети Ніколь сьогодні – математика і драма. У майбутньому вона збирається вивчати медицину, можливо, в Оксфорді.

Ніколь не соромиться свого походження і засмучується, коли оточуючі погано відгукуються про циган. Школярка, як і її мати, переконана, що люди бояться циган і судять про них виходячи з стереотипів. Комуна, де живе Ніколь, за її словами, цивілізована.

Джерело: dailymail

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: