п`ятниця, 1 березня

«Слуги народу» пропонують Раді законопроект про викладання в школах російською мовою

Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко запропонував внести до порядку денного засідання Верховної Ради скандальний законопроект, який спрямований на продовження навчання російською в школах до 2023 року.

Як повідомив нардеп від «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв, голосування має відбутися у четвер – в день 30-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України.

«Слуги народу провалили все, що тільки можливо, і тепер вирішили підірвати ситуацію в країні. Щойно голова їхньої партії і автор «корабельної сосни» Корнієнко наполіг поставити в порядок денний Верховної Ради законопроект ватника Бужанського, який утискає українську мову. У четвер. В день 30-річчя проголошення Акту про державний суверенітет України!

Всі, кому відродження української мови є принциповим, я закликаю вас до об’єднання, до масових акцій протесту. Якомога більш масових, щоб у слуг агресора відбило бажання піднімати такі питання.
Україна у нас одна. Українська мова теж. Її кілька століть дискрімінували на землі, де вона з‘явилася. У нас нема іншої країни, де ми можемо вільно говорити українською. Тому, русифікатори мають зарубати собі на носі: НІКОЛИ ЗНОВУ!»., пише Ар’єв.

Слуги народу провалили все, що тільки можливо, і тепер вирішили підірвати ситуацію в країні. Щойно голова їхньої партії…

Gepostet von Volodymyr Ariev am Montag, 13. Juli 2020

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.