Понеділок, 26 лютого

Утікач Микола Азаров підтримав Володимира Зеленського. Відео звернення

Микола Азаров запевняє, що багато знань та досвіду для управління країною непотрібно

Одіозний політик-утікач, прем’єр-міністр України часів Януковича Микола Азаров, на своїй сторінці у Facebook дав позитивну оцінку президентським амбіціям українського актора та шоумена Володимира Зеленського, зазначивши, що цей кандидат створює враження розумної людини, передає 5 канал.

“Мені важко судити про реалізацію яких-небудь положень тієї виборчої програми, яку Зеленский виклав. Взагалі, мені важко судити й оцінювати його як політика… Хотілося б сподіватися, що він людина розумна”, – написав Азаров.

Прем’єр-утікач додав, що Зеленський грамотний управлінець, адже про це “свідчить успіх його студії “Квартал 95″, створеної на основі команди КВК”.

Крім того, за словами Азарова, багато знань та досвіду для управління країною непотрібно, головне, щоб “у нього було щире бажання зробити щось хороше”.

Також колишній прем’єр-міністр висловив сподівання що, на посаді Президента України Зеленський буде навчатися ремеслу посадовця та політика.

Також напередодні виборів Азаров агітував за Вілкула, Бойка та Зеленського.

“Для українського народу настає день відповідального вибору. Хто ж буде відновлювати Україну, виводити її з розрухи. Виправити цю ситуацію можуть тільки грамотні, досвідчені люди, і в цьому списку я бачу тільки двох таких людей – це Бойко Юрій Анатолійович або Вілкул Олександр Юрійович”, – заявив він.

Крім того, він заявив, що Володимир Зеленський теж є прийнятним кандидатом. “Але якщо з якихось міркувань ви сумніваєтеся в них, то голосуйте краще за нову людину, яким є Зеленський. Гірше, я вас запевняю, не може бути”, – додав Азаров.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.