Українська розвідка шукатиме всіх терористів, причетних до ракетних атак

Президент України Володимир Зеленський доручив розвідці встановити всіх причетних до масованої ракетної атаки по Україні.

Про це він, зокрема, заявив під час традиційного вечірнього відеозвернення — пише НТА.

«Особливе завдання для розвідки – встановити всіх, хто задіяний у цих масованих ракетних атаках проти України та схемах з іранськими дронами», – зазначив президент України.

За його словами, індивідуальна відповідальність терористів за скоєні злочини має бути такою самою, як і відповідальність країни-терориста.

Нагадаємо, що речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат у прямому ефірі проєкту «Народне Толк-Шоу» в прямому ефірі телеканалу НТА заявив, що, не змігши зламати українську армію, російські окупанти вдалися до ракетного терору мирних громадян України. На жаль, у рашистів ще вистачає ракет для того, щоби продовжувати масовані обстріли.

Наразі інформації про точну цифру кількості ракет у збройних сил Російської Федерації немає, тому питання постачання сучасних систем протиповітряної оборони є номером один для безпеки. Україні потрібна велика кількість таких систем для заміни застарілих зразків 70-80-их років.

Підготовку до масованих ударів по Україні Росія розпочала 2-го жовтня, а остаточно рішення ухвалили 9 жовтня. Це пов’язано з призначенням нового командира окупантів в Україні Сергія Суровікіна.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.