Понеділок, 26 лютого

Стрілятиму до останнього, – Кравчук готує зброю на випадок повномасштабного вторгнення Росії

У випадку повномасштабного вторгнення росіян в Україну Леонід Кравчук готовий стріляти у ворога до останнього. Політик заявив, що оборонятиметься, доки руки триматимуть зброю, а очі – бачитимуть ворога.

Джерело: 24 канал.

В ефірі одного з українських телеканалів Кравчук відповів на запитання про свої дії у разі парашутного десантування ворогів на території України.

“Зброя почищена і підготовлена. Місця в будинку пристріляні. Стріляю я добре. Стрілятиму до останнього – доки руки зброю триматимуть і поки бачитиму ворога. Я його – с*кіного сина, до себе не запрошував. Сам прийшов. Я його вб’ю. Що буде далі? Мені не цікаво, але я його вб’ю”, – заявив Кравчук.

Політик також розповів, що минулого року під час полювання влучив у ціль з першого пострілу. Відстань була 150 метрів, тому спершу ніхто не повірив.

Загострення на Донбасі: останні новини

  • Володимир Зеленський 6 квітня на весь світ оголосив, що від початку 2021 року на Донбасі загинули вже 24 українських захисники. Окрім того, президент наголосив: лише за останні 23 днів Україна втратила 8 героїв.
  • Глава міноборони Росії Сергій Шойгу повідомив про перевірку бойової готовності збройних сил країни-агресора.
  • Українська розвідка попереджає, що Росія може готуватись до ескалації конфлікту на Донбасі  Росія стягує війська до кордону з Україною: чи можливий наступ – все, що відомо . Зокрема, поблизу кордонів з Україною країна-окупант вже підняла військову авіацію. Розвідники припускають, що бойовики хочуть просунутись вглиб України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.