Шансів на швидку смерть – небагато, – Комаровський припустив, яка хвороба у путіна

Свого часу інформація про страшні хвороби кремлівського диктатора лунала звідусіль. Навіть, якщо путін смертельно хворий – це не допоможе українцям.

Про це у ексклюзивному інтерв’ю для 24 каналу розповів лікар Євген Комаровський. Він також зазначив, що ми всі маємо розуміти – коли людина ходить своїми ногами, дає інтерв’ю, піднімається по трапу літака, то сподіватись що завтра він швидко помре – не варто.

За словами лікаря, можливості сучасної медицини дозволяють “протягти” людину із будь-яким діагнозом, дуже довго. Медицина може “тягнути” людину, яка не дихає самостійно, пояснює Комаровський.

Я це все до чого – як би не називалась його болячка, допомогти померти завтра – можуть. Але, з огляду на те, що ми бачимо, то шансів на блискавичну і неочікувану смерть путіна – небагато.

“Тому, нам варто змиритись хоча б із тим, що наша головна надія на допомогу ззовні – зараз не мовиться про внутрішні ресурси його організму. Дуже важливо не сподіватись на страшні болячки путіна”, – каже фахівець.
 

З іншого боку і це ключове – весь світ бачить, що людина (путін – ред 24 канал), приймає рішення, які є діаметрально протилежними до логіки та здорового глузду. Здавалось би, якщо присутня логіка та здоровий глузд, то потрібно цій людині сказати: “Зупинись, відповзи. У тебе потужний апарат пропаганди, який виправдовує будь-які дії”,
– каже Комаровський.

За його словами, у путіна такий апарат пропаганди, який за його невдачі може зробити з нього героя. Але путін не йде на поступки чи на логічні дії.

Ймовірна хвороба путіна
 

Тому Комаровський припускає, що путін важко хворів на коронавірус, у нього були ускладнення (постковідна енцефалопатія). “Внаслідок ймовірно перенесеної хвороби, у нього ускладнені можливості мислити та аналізувати”, – додає лікар.

Плюс, додамо ще шмат неправдивої інформації, яку йому подавало оточення. Ймовірно, путіна попередили, що повторне зараження коронавірусом він може не перенести. І після цього з’явились ці довжелезні столи і численні перевірки,
– переконаний Євген Комаровський.

Тому, лікар резюмує, що той факт, що путіна є чи немає онкології – нам із вами нічого не дасть, на жаль.

“У нього може бути така хвороба і він із нею може жити ще роками. Тому нам не варто розраховувати на те, що онкологія піде Україні на зустріч”, – зазначає лікар.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.