Порошенко закликав молодь повертатись в Україну після навчання за кордоном

288
петро порошенко день незалежності

Разом з тим президент Петро Порошенко зауважив, що пишається освітою, здобутою в Україні. 

Президент Петро Порошенко закликав молодь повертатись в Україну після навчання за кордоном.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави сказав під час спілкування зі студентами Вінницького національного технічного університету. Президент зауважив, що пишається освітою, здобутою в Україні.

“Я пишаюсь українською освітою і вважаю, що освіта, яку я здобув на факультеті міжнародних відносин і міжнародного права, є не гіршою, ніж в найкращих університетах світу”, – сказав Порошенко.

Він також вважає нормальним й навчання в інших країнах. “Хоче хтось вчитись за кордоном – нічого страшного в цьому немає. В окремих країнах ціни на навчання нижчі, ніж на комерційних напрямках в Україні. Але обов’язково поверніться. Адже саме від вас залежить доля України”, – сказав Порошенко.

Раніше УНІАН повідомляв, що доньки-двійнята президента України, які в цьому році закінчили навчання в школі, здобуватимуть вищу освіту в Лондоні. 

Економічну спеціальність на факультеті “Школа Слов’янських та Східноєвропейських досліджень” в University College London обрала Олександра, в той час як Євгенія буде вивчати анімацію в Лондонському університеті мистецтв.