Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп

Президент України Петро Порошенко подав позов проти британської компанії суспільного телерадіомовлення ВВС за наклеп через матеріал про те, що посередники українського керівника заплатили щонайменше 400 тис. доларів за першу зустріч з Дональдом Трампом.

Адвокати Порошенка заявили, що таке твердження не відповідає дійсності і «завдало серйозної шкоди його репутації», повідомляє The Telegraph, пише zaxid.net.

У позові наголошується, що заява про сплату коштів за зустріч «особливо небезпечна, тому що Порошенко активно просуває антикорупційні заходи в Україні».

Адвокат президента України стверджує, що ВВС не мало доказів будь-яких виплат або таємних переговорів, але «вирішило оприлюднити це надзвичайно серйозне та шкідливе твердження».

У позові йдеться, що BBC відмовилось опублікувати спростування або вибачення, а саме повідомлення залишається доступним на сайті BBC.

Нагадаємо, у матеріалі ВВС йшлося про те, що особистий адвокат Дональда Трампа Майкл Коен отримав секретний платіж у розмірі 400 або 600 тисяч доларів від посередників Порошенка за організацію першої зустрічі між ним та Дональдом Трампом у червні 2017 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.