п`ятниця, 1 березня

Ніколи не допустимо нових військових операцій на українській землі, – Макрон

Нових військових операцій на території України не буде. Принаймні цього, за словами Еммануеля Макрона, не допустять країни Заходу.

Джерело: 24 канал з посиланням на CBS News

Президент Франції додав, що Росія повинна бачити чіткі “червоні лінії” і розуміти, що за них заходити не можна. Він заявив, що присутність російських військ на українському кордоні є неприйнятною.

Як зазначив Макрон, Росії необхідно провести деескалацію, а водночас США, Європа та інші країни повинні бути дуже твердими у своїй позиції щодо Росії.

“Ми ніколи не допустимо нових військових операцій на українській землі, і ми повинні створити шлях, щоб отримати довіру у цьому питанні”, – зауважив Макрон.

Він запевнив, що Франція підтримає санкції проти Росії у випадку вторгнення в Україну. Додав, що вважає це єдиним способом заслужити довіру. “Я думаю, що лише санкцій недостатньо, але вони – це частина пакету”, – наголосив президент Франції.

“Я думаю, що те, що сталося кілька років тому, коли вдерлися в Україну, – це не провал дипломатії, це провал нашої колективної довіри до Росії”, – підсумував Макрон.

Ймовірна ескалація Росії: що відомо

  • Росія стягує війська до кордонів з Україною. Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак  Росія стягує армію до кордону з Україною, – Хомчак попередив про загрозу .
  • У Міноборони запевнили, що кількість російських військових може сягнути 110 тисяч осіб.
  • Водночас у Кремлі заспокоюють, нібито просто проводять бойові навчання.

росія україна на кордоні війська
Війська Росії на кордоні з Україною / Інфографіка 24 каналу

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.