На кордоні розпочалися Дні Добросусідства між Україною та Польщею

скачанные файлыСьогодні на українсько-польському кордоні розпочалися Дні Добросусідства, які проходять біля прикордонного знаку 1055 на напрямку сіл Адамчуки Шацького району Волинської області та Збереже Люблінського воєводства Республіки Польща.

Зазначимо, що для поєднання обох берегів Західного Бугу та створення можливості перетину кордону через річку спеціально для цієї події польською стороною споруджено понтонний міст, а вже силами органів місцевого самоврядування та прикордонних підрозділів обох країн облаштовані тимчасові пункти пропуску. Таким чином, українці та поляки зможуть у ці дні відвідати один одного та взяти участь у святкових заходах по другу сторону Бугу.

Усі заходи проходитимуть безпосередньо біля кордону, як з української, так і з польської сторони, та триватимуть з 11 по 15 серпня. Під час Днів Добросусідства буде проведено VII міжнародну конференцію «Наше Полісся, наш Буг» та низку цікавих спортивних та культурно-розважальних заходів. Молодь зможе захистити честь своєї держави під час VI транскордонного забігу «Полісся», запливу Західним Бугом на байдарках. Крім цього, сусіди зможуть послухати виступи українських та польських молодіжних музичних гуртів, відвідати ярмарки, заядлі рибалки позмагаються в удачі під час рибальського турніру.

Нагадаємо, що перетин державного кордону в районі прикордонного знаку №1055 відбуватиметься згідно із вимогами діючого законодавства обох держав з прикордонних питань.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.