Вівторок, 23 квітня

Дебати з Зеленським: у Порошенка дали відповідь

Президент Петро Порошенко не буде проводити дебати з кандидатом на пост глави держави Володимиром Зеленським на стадіоні.

Таку думку висловила народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Марія Іонова в ефірі “Громадського” у відповідь на відеозвернення Зеленського, в якому він покликав свого опонента у виборчих перегонах на НСК “Олімпійський”.

“Президент Порошенко – європеєць і він не буде зустрічатися на стадіоні. Буде зустрічатися в телестудії, де повинні пройти нормально, професійно дебати”, – заявила Іонова.

“А на стадіон до нього може прийти Павелко (глава Федерації футболу України, депутат від “БПП” – Ред.) і зіграти в футбол”, – додала вона.

У ролику, який з’явився на сторінці “Команди Зе” у Facebook Зеленський звернувся з гучним закликом до Порошенка. Пропонуємо ознайомитися з повним текстом:

“Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу, відморожусь, сховаюсь. Ні, я – це не ви в 2014 році. Я приймаю виклик і ось мої умови.

Чекаю вас тут, на НСК “Олімпійський”. Дебати відбудуться перед народом України. Всі канали мають право транслювати дебати наживо, всі журналісти мають право бути присутніми. Кандидати обов’язково повинні пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Україні потрібен здоровий президент.

На знак поваги до третьої частини громадян України ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля або Коломойського, не з ватником, не з малоросом, не з бидлом, а з кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським.

Даю вам 24 години. Думайте“, – озвучив Зеленський.

При цьому, в прес-службі НСК “Олімпійський” заявили, що підприємство не отримувало жодних офіційних заявок і проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України.

“Пропозиція одного з кандидатів провести такі дебати на стадіоні НСК “Олімпійський” у Києві – його власна ініціатива. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства і не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні”, – йдеться в заяві.

У тому випадку, якщо відповідні пропозиції надійдуть, адміністрація стадіону пообіцяла розглядати їх у робочому порядку.

“Принагідно заявляємо, що НСК “Олімпійський” є аполітичним державним підприємством і не бере жодної участі у виборчій кампанії будь-якого з кандидатів у президенти України”, – підсумували в заяві.

У свою чергу віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко зазначив, що в США дебати проходять в три раунди на різні теми. При цьому, кожен епізод супроводжується різними ведучими і аудиторією.

“Ефір дивиться вся країна. І думає. Разом з кандидатами. Це – класика демократії. А доводити ідею до абсурду і перетворювати демократію в клоунаду – це і є російський сценарій”, – додав він

Сам Порошенко вирішив дізнатися у українців, як би вони вчинили з дебатами на НСК “Олімпійський”. У своєму Telegram він розмістив відповідне опитування, запропонувавши респондентам обрати з двох варіантів: “Чинив би законно” і “Порушив би закон”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.