“Даю Вам 24 години, щоб вибачитися перед людьми з синдромом Дауна” – Ірина Геращенко звернулася до Зеленського

Народний депутат Ірина Геращенко записала відеозвернення до кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Вона закликає його вибачитися перед людьми із синдромом Дауна та вирізати з серіалу “Слуга народу” і текстів своїх виступів образливі жарти.

Відповідне звернення Ірина Геращенко виклала на своїй сторінці: Нардеп заявила, що пишається своєю роботою з впровадження в Україні інклюзивної освіти та права дітей з особливими потребами на працевлаштування і на самореалізацію.

”Якось один радикальний політик дозволив собі принизити людей з синдромом Дауна, коли публічно кричав, що “в уряді – дауни”… Був грандіозний скандал. Він змушений був публічно вибачитися. Це хороший урок для всіх українських політика. Й тим більше цей урок стосується кандидатів у президенти”, – заявила Геращенко.

Нардеп стверджує, що Зеленський в серіалі “Слуга народу” принижує значну частину українців, обзиваючи людей даунами”.

Є відкритий лист від батьків дітей сонця з вимогою публічно вибачитися. Я доєднуюся до цих вимог .

Не може політик, який претендує на найвищу посаду в державі, принижувати в своїх кварталах і куплетах людей з особливими потребами, з фізичними вадами, людей іншої сексуальної орієнтації, запускати сексистські жарти , знущатися над іншакшими”, – сказала Геращенко.

“Чекаю, що у пана Зеленського вистачить мужності і такту – вирізати образливі слова з серіалу і реприз на своїх концертах і вибачитися перед усіма людьми з проблемами, з яких він знущався всі ці роки”, – резюмувала депутат.

Джерело: Prefiks.win

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.