На Луганщині правоохоронці викрили базу накопичення заготівок для виробництва тютюнових виробів

photo_2015-11-24_22-54-06Учора ввечері в Луганській області спільною міжвідомчою групою, до якої увійшли співробітники СБУ та оперативники Луганського прикордонного загону, виявлено складське приміщення, яке використовувалося для складування товарів. Інформацію про можливе місце накопичення товарів надали співробітники УСБУ в Луганській області.

Викрили дане складське приміщення в рамках проведених спільних заходів з протидії незаконному переміщенню через кордон вантажів та товарів, а також виявлення можливих баз накопичення контрабандних товарів. Склад знаходився за 600 метрів від лінії держрубежу в с. Зоринівка, що в Міловському районі, та використовувався для накопичення товарів.

У ході огляду приміщення співробітники СБУ та Держприкордонслужби виявили 256 ящиків з заготовками для виготовлення пачок для сигарет марки «More», «LD», «Bond» російського виробництва, 56 ящиків із фільтрами до сигарет, 11 бабін для виготовлення гільз до сигарет, 18 бабін для виготовлення пачок для сигарет. Як з’ясувалося, дане приміщення орендує одне з приватних підприємств, що зареєстроване в Російській Федерації.

За даним фактом проінформовано співробітників Міловського РВ поліції України в  Луганській області та управління Державної фіскальної служби України в Луганській області для проведення ретельного спільного огляду приміщення та встановлення всіх фактів можливої протиправної діяльності. Крім того, встановлюється повне коло осіб, які причетні до даної протиправної діяльності.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.