п`ятниця, 22 вересня

На кордоні упіймали підозрюваних у шахрайстві та вбивстві

Учора під час здійснення заходів контроль в пунктах пропуску на державному кордоні прикордонники у трьох випадках виявили та затримали громадян Молдови та Чехії, які розшукувалися  по лінії Інтерполу за різні злочини.

Так, в аеропорту «Київ (Жуляни)», під час оформлення пасажирів рейсу «Київ – Кишинів», у рамках проведення заходів з пошуку злочинців по лінії Інтерполу прикордонники окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили громадянина Чехії. Він розшукувався правоохоронними органами Чехії для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства, за що передбачено до 10 років позбавлення волі.

Також  у пункті пропуску «Платонове» прикордонники Котовського загону затримали громадянина Молдови. Під час здійснення заходів контролю на нього спрацювала база даних Інтерполу. Молдованин розшукувався правоохоронними органами Молдови за вчинення вбивства.

А в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Росошани», прикордонники Чернівецького загону в ході перевірки документів виявили 64-річного громадянина Молдови, якого також розшукує Інтерпол за шахрайство.

Про факти виявлення осіб поінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Затриманих передано компетентним органам.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.