п`ятниця, 21 червня

У Міненерго анонсували зростання тарифу на електроенергію

Тариф «Укренерго» з 24 коп. за кВт-год. підвищать до 31.

Міністерство енергетики анонсувало рішення про підвищення з наступного тижня тарифів для населення на електроенергію. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на в.о. міністра енергетики Юрія Бойка.

«Я думаю, з наступного тижня буде готове до прийняття рішення у частині тарифів для побутового споживача. Зараз останні місяці ведеться робота, щоб прийняти з цього болючого питання максимально зважене рішення», – каже він.

За його словами, середньозважена вартість доставки (тариф на передачу «Укренерго», тариф на розподіл оператора системи розподілу, а також тариф на поставку постачальника універсальних послуг) електроенергії від електростанції до будівлі становить 1,03 грн.

«А середньозважена ціна 1 кВт-год. для середньозваженого споживача за останні місяці становить 1,04 грн. По суті, в межах поточної моделі ПСО оплачується виключно доставка», – відзначив Бойко.

Однак у грудні, повідомив в.о. міністра, тариф «Укренерго» з 24 коп. за кВт-год. підвищать до 31 коп. Таким чином, у грудні доставка для всіх категорій споживачів зростає на 7 копійок.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: