п`ятниця, 21 червня

Вчені з’ясували, хто ризикує померти від COVID-19 навіть після щеплення

Люди похилого віку з набором хронічних захворювань можуть не пережити коронавірус після вакцинації. Однак серед нещеплених цей шанс усе одно вищий.

Вчені з Національного інституту охорони здоров’я Італії з’ясували, що середній вік людей, які померли від коронавірусу, будучи вакцинованими, склав 85 років. Крім того, у них було не менше п’яти супутніх хронічних захворювань, повідомило агентство Reuters — пише КорреспонденT.net.

Середній вік померлих серед невакцинованих склав 78 років за чотирьох супутніх захворюваннях.
У ході дослідження були проаналізовані 671 випадок смерті невакцинованих людей і 171 летальний результат повністю вакцинованих з 1 лютого по 5 жовтня 2021 року.
За цей час по всій країні померли 38 тисяч осіб, з яких 33,6 тисячі не були вакциновані, 2 130 отримали одну дозу щеплення або заразилися незабаром після вакцинації, коли антитіла ще не встигли виробитися, і 1440 були вакциновані повністю.
Таким чином, ризикують померти від COVID-19 вакциновані люди похилого віку з набором хронічних захворювань. При цьому шанс пережити хворобу у щеплених усе одно вищий.
Раніше повідомлялося, що імунна система людей старшого віку може не розпізнавати коронавірус як небезпечний, а вважати його звичайним сезонним вірусом.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.