Вівторок, 26 вересня

10 вересня — Анна Пророчиця: традиції, прикмети та головні заборони

10 вересня вшановують пам’ять святої Анни Пророчиці і святого Сави Крипецького, передає.

Анна народилася в Єрусалимі і була благочестивою вдовою, яка належала до тієї категорії обраних, які зустріли Ісуса Христа ще в дитячому віці, коли Марія та Йосип вперше прийшли з ним до храму. Що стосується святого Сави Крипецького, то він жив пізніше – в XV столітті. Відомо, що Сава прийняв чернечий постриг. Дотримувався суворого посту і проводив час в молитвах, роздумах про Бога. Часто до Сави приходили люди за порадою.

Одного разу до нього з’явився навіть князь разом зі своєю хворою дружиною, і завдяки молитвам Сави, жінка повністю вилікувалася від недуги. Преподобний Сава завжди говорив про дотримання тілесної і моральної чистоти, схиляв людей до праведного способу життя. Навіть після смерті Сава залишився покровителем своєї чернечої обителі. Одного разу з’явився розбійникам, які прийшли пограбувати монастир. Згідно з легендою, ватажок банди вирішив покаятися і сам повірив у Бога.

Звичаї на 10 вересня — Анна Пророчиця

Сьогодні прийнято молитися Мойсею Мурину. Кажуть, що якщо у святого попросити зцілення від алкоголізму, то він допоможе і вилікує п’яницю.

Але найбільший вплив чинила Анна Пророчиця. Ця жінка була благочестивою вдовою. А ще вона знайшла явище Спасителя і визнала в маленькому Ісусі Сина Господа. Тому прикмети на 10 вересня і говорять про те, що сьогодні кожна людина може на собі відчути дар прозріння.

У цей день дуже загострюється інтуїція. Тому потрібно слухати голос свого серця — воно підкаже правильний шлях. Людину можуть переслідувати бачення і відчуття дежа-вю.
Прикмети на 10 вересня кажуть, що якщо людина хоче побачити своє майбутнє або отримати відповідь на своє запитання, то йому сьогодні потрібно перед сном чітко сформулювати свій запит Всесвіту і вимовити особливий заговір. Тоді вночі присниться відповідь або ознаку.

Прикмети на 10 вересня — Анна Пророчиця

1. Тепла і суха погода – до пізньої зими.

2. Грозові дощі – до теплої осені.

3. До 10-вересня опало все листя з берези і осики – до врожайного наступного року.

4. Багато жолудів і горіхів – до багатого врожаю озимих.

5. Листя беріз жовті – багато опеньків в лісі.

6. Південний вітер подув – рік завершиться легко і безтурботно. Північний вітер несе з собою хвороби і нещастя.

7. 10 вересня родичам хворих на алкоголізм покладається молитися преподобному Мойсею Мурину – для швидкого зцілення хворого.

8. Якщо торговець в цей день збере в полі колоски і сховає їх в затишному місці – торгівля буде вдалою і прибутковою.

9. У ліс краще не йде. А якщо пішли – треба бути гранично обережним: велика небезпека заблукати. Щоб дідько НЕ поплутав, треба взяти для нього пиріжок і покласти на пеньок.

10. Повісити на видне місце зимовий одяг – до вдалого завершення польових і городніх робіт.

11. Побачити уві сні покійних родичів – до щасливого сімейного життя.

12. Зустріти тещу – до біди.

13. Той, хто в цей день народився, виросте гордою і незалежною людиною

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.