Понеділок, 11 грудня

Суд відібрав доньку в найстаршої матері України

20 жовтня Новозаводський районний суд Чернігова ухвалив рішення відібрати 12-річну доньку у найстаршої матері України Валентини Підвербної. Про це Суспільному повідомила прессекретарка Новозаводського районного суду Тетяна Андрушко — пише Варта1.

“Дійсно сьогодні було розглянуто справу про відібрання дитини у Валентини Підвербної. Засідання проходило у закритому режимі. Оголошена вступна та резолютивна частина рішення, згідно якої ухвалено відібрати малолітню дитину від матері, без позбавлення батьківських прав. До досягнення малолітньою дитиною 14-річного віку, тобто строком до 23 лютого 2025 року”, — зазначила Тетяна Андрушко.

Валентина Підвербна була присутня на засіданні, але коментувати рішення відмовилась.

«Я піду до свого адвоката, бо я сама нічого не знаю», — каже Підвербна.

Адвокат Підвербної Андрій Котенок повідомив, що вони ще не вирішили чи подаватимуть апеляційну скаргу. 

Нагадаємо, Анна-Марія Підвербна опублікувала в соцмережі низку дописів, у яких написала про те, що, начебто її мати, Валентина, ображає через косоокість, шматує спідню білизну, завдає тілесних ушкоджень. 

Резюмуючи, дівчинка повідомляла, що таким чином мати може довести її до самогубства. Після цих дописів в ситуацію втрутились чернігівська поліція, соцслужби та місцева влада, приїхавши до квартири Підвербних. Дитину було терміново вилучено. Зараз, до рішення суду, Анна-Марія перебувала в лікарні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.