Понеділок, 26 лютого

Звичка №1 Стіва Джобса, здатна змінити і ваше життя

Незважаючи на всі труднощі, проблеми і важку боротьбу з раком, Джобс вважав, що для успіху потрібна всього одна річ, яка завжди крокує в парі з метою …

Під час інтерв’ю Деніел Морроу запитав Стіва Джобса про ключові фактори його успіху і про те, що, на його думку, відрізняє успішного підприємця від невдалого бізнесмена. Відповідь Стіва була простою. Але про неї пізніше. 

Чи доводилося вам зустрічати людину, чия пристрасть до своєї роботи і небажання припиняти погоню за мрією були настільки запеклими, що ви і самі мимоволі заряджалися її натхненням? Якщо це про вас, то тут ви зі Стівом Джобсом дуже схожі.

Незважаючи на всі труднощі, проблеми, перешкоди і важку боротьбу з раком, Джобс розумів, що для успіху потрібна всього одна річ, яка завжди йде в парі з метою, і ця річ – наполегливість. Саме вона підтримує прагнення людини і не дає їй здатися.

«Якщо ви створили сім’ю і тільки-тільки почали свою справу, то я навіть не уявляю, як вам вдається це поєднувати. Розумію, що у вас якось виходить, але це дуже важко. Це все одно що працювати по 18 годин на день, 7 днів на тиждень. І якщо це не приносить вам радості, то ви просто не зможете вижити. В кінцевому підсумку ви просто здастеся », – сказав Джобс. Він продовжив:

«Мені попалися на очі слова, сказані Біллом Гейтсом:« У 20 років я дійсно дуже багато працював ». І я розумію, що він мав на увазі, тому що в свої 20 працював рівно стільки ж. Якщо бути точним, то 7 днів на тиждень з самого ранку і до ночі. І це круто, тому що з таким графіком ви встигаєте зробити дуже і дуже багато. Але так не може тривати вічно, так вам і самим цього не захочеться. Тому потрібно відразу визначити найважливіші напрямки і працювати над ними ще старанніше ».

Отже, в останні роки свого життя Джобс усвідомив, що саме є найважливішим у світі інформаційних технологій. І він поділився своєю здогадкою з усіма. Його слова стали однією з найвідоміших цитат, використовуваних успішними керівниками і сьогодні.

«Немає ніякого сенсу в тому, щоб приймати на роботу розумних людей і говорити їм, що робити. Ми вибираємо їх для того, щоб вони самі сказали нам, що потрібно зробити », – Стів Джобс.

Іншими словами, де б ви не працювали – в банку, IT-компанії або лікарні – наймайте найкомпетентніших співробітників і дозволяйте їм робити свою роботу.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: