Понеділок, 26 лютого

Як дата народження впливає на здоров’я людини: висновки науковців

Дата народження здатна сказати про людину більше, аніж ми звикли уявляти. За допомогою неї можна визначити стан здоров’я людини. 

Пише Телеканал Україна

Скажи мені, коли ти народився, і я скажу тобі на що ти захворієш. Учені десятки років досліджували, чи впливають дата і час народження на здоров’я людини. Проаналізували мільйони анкет людей з усього світу, зокрема, й українців.  

Якщо ви народилися в останній тиждень липня, то за гороскопом  ви – загалом здорові, але схильні до занепаду сил. Доволі привабливі, але можете погладшати з віком. Можна було б образитися, якщо не знати, що Арнольд Шварценеггер та Дженіффер Лопес мають таку саму долю. Чи справді час народження впливає на здоров’я? 

Народжені наприкінці осені та взимку – живуть довше. У травневих – життя найкоротше. Цей висновок генетик підтвердив, досліджуючи довгожителів. Вибірка – понад 100 тисяч українців. І у кожного свої хвороби, які теж залежать від місяця народження. 

Люди, які святкують день народження влітку, частіше за інших страждають на алергії та проблеми зору. Осінні – міцніші за всіх. Зимові – схильні до ГРВІ та  депресій. А весняні – хворіють найбільше. Але при цьому – великі оптимісти.

Більшість цих діагнозів можна пояснити кількістю сезонних фруктів та дією сонця. Його світло впливає на вироблення вітаміну Д. Він і сприяє розвитку імунітету та мозку у перші місяці народження. Навіть тривалість світлового дня має значення.

Психотерапевт-педагог Марія Тищенко говорить про те, що діти, котрі розвивалися взимку, коли був пригнічений стан через відсутність сонця, схильні до депресивного стану, а народжені сонячною весною є більш оптимістичнішими.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.