Справжня розкіш — це жити так, як тобі зручно

Розкіш – це не помади, не ресторани і не підбори. Справжня розкіш – це жити так, як тобі зручно. У зручному взутті. З тим кольором помади, який тобі подобається, або без помади зовсім. Їсти їжу, яка подобається. Дружити з тими, з ким тепло. Бути разом, тому що любите, а не з відчуття обов’язку.

Розкішне життя – це не «адже ти цього варта». Це про те, що ця річ гідна вас. Чашка, подарована сестричкою. Батькова футболка, в якій так затишно засинати.

Пиріг за маминим рецептом. Поцілунок коханої людини. Цікаві книги. Гарні фільми. Ті самі пісні. Свіжа постільна білизна. Чиста квартира. Життя, яке ти вибрала сама.

А ще розкішне життя – це не гризти себе, коли щось йде не так. Колготки можуть порватися. Тісто може не підійти. Друзі можуть не захотіти дивитися твій улюблений фільм.

Кохана людина може піти. Ти можеш не отримати підвищення на роботі. Може трапитися все що завгодно.

Якщо у тебе щось не виходить, це ніяк не впливає на твою цінність. Це означає, що просто зараз все йде не так, як ти хочеш.

Розкішне життя – це мати можливість вибору. Зашити порвані колготки або купити нові. Викинути пиріг і замовити суші або намагатися спекти пиріг ще раз.

Подивитися фільм наодинці або піти з друзями в кафе. Відпустити або боротися. Шукати нову роботу або переглянути свої цілі на старій.

Розкішне життя – це жити за своїми правилами. Йти до своїх цілей. Не шукати виправдання. Не бути зручним. Не виправдовуватися за свій вибір, свої мрії, свої інтереси.

Говорити: «Зі мною так не можна».

І говорити: «Мені це можна».

Автор: Олена Пастернак Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: