Четвер, 2 квітня

Щоденні звички, які продовжують молодість

Фраза «У 20 років у вас обличчя, яке дало вам природа, а в 30 років у вас обличчя, яке виліпило життя, а в 50 — обличчя, яке ви заслуговуєте» не позбавлена сенсу — наші щоденні звички, догляд, слабкості і помилки безпосередньо пов’язані з тим, що ми побачимо у відображенні через 5,10, 30 років.

До того ж, запобігти проблемі значно простіше, ніж потім її вирішити — саме тому ми пропонуємо вам впровадити у свою б’юті-рутину антиейдж-прийоми, які допоможуть зберегти молодість і красу шкіри. Ось прості, але дієві рекомендації, за які обличчя скаже вам «спасибі» в майбутньому, інформує Ukr.Media.

Якісне очищення шкіри

На жаль, багато дівчат думають, що цілком достатньо видалити макіяж з допомогою ватного спонжа і міцелярної води, але це далеко від істини. Це не панацея, більш того, такий експрес-ритуал не очищає шкіру від забруднень якісно і негативно впливає на PH-баланс епідермісу.

Що робити? Очищати шкіру в кілька етапів: спочатку можна видалити косметику з допомогою міцелярної води або молочка, а потім необхідно завершити очищення з допомогою засобу, підібраного під потреби шкіри і щіточки для обличчя, яка підсилить ефект в рази і надасть додаткову дренажну, масажну дію.

Правильний питний режим

Здавалося б, елементарне правило, але давайте прямо: хто насправді випиває достатню кількість чистої води у день? Соки, кава і чай не рахуються. Чим молодший організм, тим більше в ньому вологи, старіння буквально висушує його, і шкіра не виняток.

Висновок такий: правильний питний режим допомагає продовжити молодість, підтримувати пружність і гладкість шкіри, позбавляє організм від токсинів.

Одна з найефектніших блондинок Голлівуду,  Різ Уізерспун, яка виглядає ровесницею своєї 19-річної дочки, зізналася, що ніколи не розлучається з пляшкою води, випиваючи в день до трьох літрів. На думку актриси, саме цей нехитрий прийом — один з секретів її вічної молодості.

Пропонуємо наслідувати її приклад і починати кожен день зі склянки теплої води. Якщо ви забуваєте пити воду протягом дня, купіть собі красиву екологічну пляшку і завжди беріть її з собою. Лайфхак: якщо смак звичайної води вам здається занадто нудним, можна додати в неї ягоди, слайси лимона, м’яту.

Робіть лімфодренажний масаж

Застій рідини в тканинах може бути спровокований багатьма факторами, починаючи від неправильного питного режиму, і закінчуючи своїми нездоровими звичками в плані їжі. Якою б не була причина, результат — набряклість, в’ялість шкіри, тьмяний колір і велике навантаження на судини. Щоб уникнути всього цього, необхідно щодня робити легкий лімфодренажний масаж — до речі, для цього зовсім не обов’язково йти в салон.

Не ігноруйте санскрин

Ще одна прописна істина, яку наші українські дівчата чомусь вважають не настільки важливою. Насправді ж, агресивний вплив UV-променів — одна з головних причин передчасного старіння шкіри. Зараз на ринку представлена величезна кількість сонцезахисних засобів різного формату — спреї, флюїди, тонуючі засоби. Вибирайте будь-який та не лінуйтеся користуватися ним щодня, незалежно від погоди чи пори року.

Не забувай захищати тонку шкіру шиї і декольте.

Спробуйте інтервальне голодування

Звичайно, ми радимо, перш за все, порадитися зі своїм терапевтом, але користь інтервального голодування доведено неодноразово. Періодичне утримання від прийому їжі, наприклад 16/8 (не їжте протягом 16 годин, протягом 8 харчуйтеся, як зазвичай) запускає процес аутофагії — природного оновлення і омолодження клітин.

Можна починати з менших інтервалів (12/12) і спостерігати за тим, як реагує організм — і так, ніяких перекусів. Адепти цієї методики стверджують, що через пару місяців подібної харчової аскези ви не тільки знизити вагу, але і значно покращите стан шкіри. Цікаво!