Понеділок, 20 травня

Простий календар, який зробить ваше життя свідомим

Для того, щоб почати цінувати свій час досить просто змінити календар. На який саме ви дізнаєтеся в цій статті.

Альберт Енштейн довів, що час – поняття відносне.

Втім, люди і без нього це давно відчували. Адже ніхто не буде сперечатися, що приємний час мчить з шаленою швидкістю, а нудний безглуздо тягнеться як черепаха?

Щоб хоч якось навести лад в цьому хаосі, і були придумані календарі. Дивишся на календар і відчуваєш себе впевнено і спокійно: ось сьогодні понеділок, завтра буде вівторок, а через два дні почнеться літо.

Проблема тільки в тому, що календарі – це теж досить відносно. Є календарі, які уповільнюють час, а є такі, які змушують його цінувати на вагу золота. Не вірите?

Ось візьміть, наприклад, старовинний відривний календар. Товстенна така пачка листів-днів, які неможливо навіть просто перегорнути. А потім закінчиться рік і ви повісите наступний. Якщо жити за таким календарем, то життя здається нескінченним. Днів в ній – не перелічити, куди поспішати?

календар

Або ось, наприклад, звичайний кишеньковий календарик. Зручна річ, хоча теж не без недоліків. Дозволяє розпланувати своє життя на цілий рік.

Цілий рік?! А далі що?

А далі діставайте наступний календарик і починайте спочатку.

Як бачите, у всіх цих способів відліку часу є одна істотна проблема. Вони виривають з потоку часу один відрізок, в першому випадку день, у другому – рік, але не дозволяють поглянути на все ваше життя цілком. Вони інформують нас про те, який це день за рахунком від різдва Христового, але замовчують про те, який це день за рахунком у вашому житті.

Хоча для нас це набагато важливіше, чи не так?

І ось недавно на очі нам попався календар, який повністю вирішує всі проблеми з плануванням і мотивацією. Він просто геніальний і геніально простий. Подивіться самі.

календар

Це життя людини тривалістю в 90 років (ми добрі, нам не шкода), показане ​​у вигляді тижнів. Одна клітинка – один тиждень, кожен ряд складає черговий рік вашого життя. Саме так виглядає відпущений вам час. Вражає?

Але ще більш вас пройме, коли ви повинні надрукувати і замалювати вже прожитий час. А потім повісьте такий календар на кухні або покладіть на робочому столі і почніть зафарбовувати кожний минулий тиждень. Для різноманітності і наочності можна відзначати особливо важливі події або періоди свого життя.

Виходить повна карта всього вашого життя розміром з аркуш А4, яка дає наочне уявлення про кінцівку вашого житті і допоможе цінувати кожний його тиждень.

Ви, ймовірно, хочете нас запитати, де ж на цьому календарі дні тижня, числа і місяці?

А чи так сильно вони вам потрібні? Можливо, ви не зможете відразу відповісти, яке сьогодні число, зате будете точно знати, що зараз йде п’ятий тиждень тридцять третього року вашого життя. Яке ви всіма силами постараєтеся зробити незабутнім і прекрасним.

Адже кінець листа вже видно…

Джерело: Тутка  

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.