Незвичайний тест: Ви бачите качку чи кролика?

Більшість людей спочатку бачать качку, а потім – кролика. Але головне в цьому тесті зовсім інше …

ілюзія

Що ви бачите? Качку чи кролика? Це знаменита оптична ілюзія, яка передбачає, що в одному зображенні можна побачити відразу двох тварин: або кролика, або качку.

Яку тварину бачите ви? І коли ви бачите одне із зображень, вам вдається переключитися на інше?

А тепер найголовніше питання: як швидко у вас виходить переходити від одного способу до іншого?

Більшість людей спочатку бачать качку, а потім – кролика. Але питання полягає в тому, наскільки легко вам вдається поміняти цей образ в своєму розумі. Чи багато розумових зусиль для цього необхідно?

Перша версія зображення була створена в 1892 році гумористичним німецьким журналом Filiegende Blattera, але пізніше фотографія була опублікована Людвігом Вітгенштейнів в його «Філософських дебатах» як ілюстрація опису двох різних способів, якими ми можемо бачити речі.

Міняється не картина, а спосіб нашого візуального сприйняття. Такі поняття, як «качка» і «кролик», змушують наш мозок створювати різні образи з одного зображення.

Психолог і письменник Річард Уайзман дійшов висновку, що здатність чергувати два способи пов’язана з нашими творчими здібностями.

Як стверджує Уайзмен, коли людина змінює візуальний образ з качки на кролика і навпаки, відбувається зміна в тому, як вона бачить і розуміє світ.

Чим швидше вам вдається переключитися з однієї тварини на іншу, тим більш творчою і цілісною людиною ви є.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: