Моменти, через які ми втрачаємо життєву енергію

Давайте разом спробуємо відшукати моменти, через які нас покидає життєва енергія.

У нашому житті досить багато моментів, коли ми фізично відчуваємо втрату енергії. Наприклад, після виснажливої ​​роботи ми відчуваємо себе вичавленим, як лимон, відчуваємо слабкість і безсилля, тяжкість в тілі і бажання поспати.

Подібні відчуття, що свідчать про втрату енергії, наздоганяють нас під час хвороби, коли ми не висипаємося або сильно нервуємо.

Ви здивуєтеся, але це далеко не єдині моменти, в яких ми втрачаємо цінну життєву енергію. Є й інші, просто вони знаходяться всередині нас, а тому й не такі помітні.

Це наш розумовий процес, наше ставлення до життя, звички, страхи, фобії і т.д. Давайте разом спробуємо відшукати моменти, через які нас покидає життєва енергія. Впоравшись з ними, ми позбавимо себе від безлічі проблем, а заодно, станемо здоровими, гармонійними і щасливішими людьми.

Моменти, через які ми втрачаємо енергію:

1. Коли хвилюємось. Коли ми про щось або про когось переживаємо, ми непомітно для себе розтрачуємо енергію. Безумовно, ми не зможемо перестати тривожитися за людей чи події, які нас хвилюють.

Однак, в наших силах навчитися відокремлювати важливі приводи для тривоги, і ті, за які немає потреби хвилюватися в силу їх незначності або неможливості що-небудь змінити.

2. Коли хочемо все контролювати. У деяких людей бажання все тримати під контролем в крові, а тому не дивно, що вони постійно втрачають енергію, не усвідомлюючи цього.

Тут важливо зрозуміти, що таке ставлення до життя згубне, як для морального, так і для фізичного здоров’я. Розумна людина передовірить свої повноваження іншим людям, і періодично контролюватиме їх. Це і є розумний, енергозберігаючий підхід.

3. Коли намагаємося все тримати в голові. Цей момент втрати енергії дуже нагадує попередній, адже в цьому випадку людина намагається знати буквально все, а значить, все тримати під контролем.

Але це нерозумна трата енергії, яка говорить про вашу недовіру оточуючим і відсутність підтримки. Не потрібно тримати все в голові. Потрібно знати, де при необхідності можна відшукати потрібну інформацію, а заодно, навчитися довіряти людям, з якими ви робите спільну справу.

4. Коли думками ви не тут. Коли ви виконуєте роботу або граєте з дитиною, але думками не перебуваєте в даній події, ви починаєте втрачати життєву енергію. Турбуючись про майбутнє або відлітаючи думками в минуле, ви не знайдете щастя, лише почнете втрачати його в теперішньому моменті, де в цю хвилину знаходиться лише фізична оболонка.

Навчіться жити в конкретному моменті, знаходьте інтерес в тому, чим займаєтеся тут і зараз. Це подарує вам радість життя і врятує від втрати енергії.

5. Коли робимо те, що не хочеться. Якщо ви щодня ходите на нецікаву роботу, як на каторгу, значить, неминуче витрачаєте себе і ризикуєте прожити нещасне і повне страждань життя. Спробуйте зробити все від вас залежне, щоб виправити ситуацію.

Почніть шукати справу, яка вам дійсно подобається. 

6. Коли зберігаємо образи. У кожної людини в житті бувають образливі моменти. Безумовно, це неприємні ситуації, але потрібно знаходити в собі сили переступити через них і йти далі.

Якщо зациклитися на образі і постійно повертатися до неї, вона залишить глибокий шрам на вашій душі, негативно впливаючи на психіку і проявляючи себе у вигляді хвороб.

Важливо навчитися прощати своїх кривдників, відпускати важкий тягар з душі, щоб через нього ваш організм не покидала життєва енергія, і ви не хворіли.

7. Коли шкодуємо про що-небудь. Неприємні моменти, в яких ми втрачаємо щось дороге нашому серцю або розлучаємося з близькою людиною, трапляються у кожного. Але це зовсім не привід шкодувати і постійно повертатися думками в цей хворобливий для вас момент.

Чіпляючись за минуле, ви будете гальмувати свій розвиток і втрачати енергію. Просто прийміть втрату як дане, зробіть правильний висновок з цієї ситуації і з вдячністю за те, що життя подарувало вам таку зустріч, сміливо крокуйте вперед по життю.

8. Коли живемо безцільно і безглуздо. Якщо у вас немає мети і ніяких прагнень, які змушували б вас працювати над собою і постійно йти вперед, ви незмінно будете втрачати енергію. І відмовка, на кшталт: «Хочу жити як всі», не має нічого спільного з життєвою метою.

У такій ситуації ваша енергія буде витрачатися безцільно, а значить, не повернеться до вас і не акумулюється. Ви просто не пізнаєте щастя з таким життям, і в підсумку зачахне від безцільності свого існування.

9. Коли виявляємо егоїзм. Якщо ви живете виключно для себе і робите все тільки в своїх інтересах, ігноруючи бажання інших людей, цим ви створюєте величезний пролом в своєму ментальному тілі. Через нього ви будете втрачати енергію.

Для гармонійного життя важливий баланс, а значить, потрібно навчитися, не тільки брати, а й віддавати. Спробуйте жити заради когось, дарувати радість оточуючим, і як тільки ви почнете отримувати від цього задоволення, вас стане наповнювати енергія життя.

10. Коли брешемо і ведемо марні розмови. На марну балаканину витрачається занадто багато енергії, яку можна було б витратити з користю. Особливо це стосується пліток і обговорення інших людей.

Задумайтеся про це, коли ви критикуєте або «перемивати кісточки» колегам по роботі. Вчіться говорити по справі і обговорювати речі, які роблять вас розумнішими, добрішими. Це навчить вас зберігати і акумулювати енергію життя.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.