Львівські неонатологи вперше виходили дитину з вагою 480 грам

Іринці виповнюється рік і вона чекає гостей на своєму святі. Ними можуть бути усі охочі.

Пише ZAXID.NET 

16 липня маленькій Іринці, що народилася з критично малою вагою – всього 480 г, виповниться рік. Від неї ще при народженні відмовилися батьки, тож дитина святкуватиме свій день народження у неонатальному центрі Львівської обласної клінічної лікарні. Лікарі запрошують усіх охочих бути гостями на її святі.

Як повідомилаZAXID.NET завідувачка відділення патології недоношених новонароджених, головний неонатолог Львівщини Ольга Децик, дівчинка дуже поспішала з’явитися на світ.

Вона народилася на 23 тижні вагітності з вагою всього 480 г з незрілістю усіх органів і систем: з недостатнім розвитком нервової системи, легень, серця, нирок, органів травлення, імунної системи. І цю дитину лікарям вдалося виходити.

«Це перша дитина з такою критично малою вагою тіла, всього 480 г, яку вдалося виходити. Хоча ми вже 20 років виходжуємо дітей, що народилися з вагою до одного кілограма. Але з такою критично малою вагою, менше 500 г, вперше. Тому Іринка – наша радість і гордість», – каже Ольга Децик.

Від дитини відмовилися батьки, з перших днів народження і до тепер дитина перебуваж в центрі, де нею опікуються лікарі. Три місяці провела у відділенні інтенсивноі терапіі, решту часу – у відділенні патологіі передчасно народжених.

Ця дитина, як кажуть лікарі, перебуває під Божою опікою. Вона з допомогою лікарів подолала всі перешкоди, поборола всі загрози і зараз нормально розвивається. Усміхнена, спокійна, активна.

18 липня дівчинку передадуть у будинок дитини, а 16 липня Іринці виповнюється рік. Її день народження лікарі вирішили відсвяткувати в лікарні і запрошують на нього усіх небайдужих до долі дівчинки людей. Чекають на ньому благодійників і спонсорів також. З усіх питань можна звернутися до Ольги Децик – 0 67 373 63 45.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: