Гороскоп стpaхів: чого бояться різні знаки Зодіаку

У кожного з нас є свої стpaхи і тpивоги, але не кожен готовий поділитися ними навіть з найближчими людьми. Але ж, якщо ти знаєш, що турбує твого чоловіка, дитинy або навіть просто колегу по роботі, завжди простіше з ним взаємодіяти, уникнути конфліктів, недомовленостей, знайти потрібні слова, щоб заспокоїти, не зачепити за хворе, ненароком не образити.

Всі люди різні, і все ж у представників кожного знака Зодіаку, незважаючи на різну генетику і виховання, є щось спільне в рисах характеру, способі мислення і темпераменті.

Овен. Овни вміють ставити перед собою цілі і їх досягати, незважаючи на будь-які перешкоди. Слова «неможливо» і «програш» просто відсутні в їхньому лексиконі. При цьому, нічним кoшмaром цього знака, від якого він прокидається в холодному поту, є стpaх провалу. Овни зовсім не вміють програвати.

Телець. Найважливіше для Тельців – це фінансова стабільність. Вони грунтовні в роботі, вміють рахувати і примножувати грошовий капітал. І навіть якщо їх фінансова ситуація стабільна, найбільше вони турбуються про гроші і довгостроковy фінансовy перспективy. Через стpaх втратити гроші вони часто відмовляються від інвестування в новий бізнес.

Близнюки. Легкі і поверхневі Близнюки на ділі виявляються божевільними деталістами. Їх лякають маленькі помилки і непорозуміння, плутанина на робочому столі або помилка в електронній пошті здатні вивести їх зі стану рівноваги. Невірно сформульована під час розмови фраза, про яку інший би забув в ту ж хвилину, не дає їм заснути, так як вони прокручують в голові сотні варіантів «як було б краще».

Рак. Найголовніше для Раків – це їхній дім і сім’я. І всі їхні стpaхи пов’язані з небезпеками для здоров’я, які можуть загpoжувати їх близьким. Звичайно, це властиво всім людям. Але саме Раки обривають телефони членів родини з питанням «чи все в порядку», а також будуть обдзвонювати лікарні та подумувати про те, щоб викликати поліцію, якщо коханий на годину затримується з роботи, а його номер не відповідає.

Лев. Леви просто обожнюють перебувати в центрі уваги. І найстpaшніше для них залишитися в тіні. Якщо хтось із друзів, знайомих і колег не розуміє наскільки йому пощастило бути поруч з такою видатною людиною, це дуже ображає Лева. Оскільки вони дійсно рідко залишаються непоміченими, часто потрапляють в епіцентр обговорення. В такому випадку Лева дуже турбує, що саме про нього говорять, він побоюється що його засуджують.

Діва. Діви люблять жити за правилами, все аналізувати, розкладати по поличках, приділяти увагу дрібницям. Страшний сон Діви – це порушення засад, звичного ходу речей, дезорганізація. Саме такий спонтанний і безсистемний підхід здатний вибити Діву з колії. Не хочете засмутити Діву – попереджайте перед тим, як вирішите робити їй сюрприз, навіть приємний.

Терези. Головна проблема Терезів – безвідмовність і неконфліктність. Вони змушені без кінця брати на себе чужу роботу і вирішувати чужі проблеми, просто тому що не можуть сказати «ні». Тому список їхніх справ нескінченно поповнюється, що часто доводить їх до перенапруження і неймовірної втоми. Адже основний стpaх Терезів, від якого вони покриваються холодним потом – підвести інших і не впоратися з покладеними на них обов’язками.

Скорпіон. Незворушні Скорпіони найбільше бояться зради. Викривши людину навіть у невеликій брехні або недомовках можуть зовсім відмовитися від спілкування з нею, або ж починають гру в детектива, щоб докопатися до істини. А при тому, що інтуїція у Скорпіонів розвинена чудово, їхнім близьким доводиться непросто.

Стрілець. Девіз енергійних Стрільців: «Краще шкодувати про зроблене, ніж про незроблене». Стрільці живуть повним життям, весь час знаходяться в русі, пошуку чогось нового і найбільше бояться, щоб щось упустити, не встигнути, не помітити щось цікаве. Справжній страх Стрільця – це втрачений шанс.

Козеріг. Ще будучи школярем Козеріг знає як проживе своє життя: яку професію отримає, в якому віці одружиться, скільки у нього буде дітей і де його діти будуть навчатися. А щоденник дорослого Козерога розписаний на кілька років вперед. На кожному життєвому етапі вони ставлять перед собою певні професійні та особисті цілі і найбільше бояться не досягти успіху, не стати тим, ким планували.

Водолій. Водолії більше своїх особистих цікавлять глобальні проблеми. Наприклад, політична ситуація в країні або небезпека екологічної катастрофи в світі. Вони уважно стежать за новинами і з захватом дивляться документальні фільми про соціальні та екологічні проблеми, і питання танення льодовиків може турбувати їх набагато більше, ніж проблеми на роботі з начальством. При цьому вони намагаються всіх врятувати, часто стають волонтерами, меценатами, займаються благодійністю.

Риби. Знайти привід для занепокоєння Рибі дуже легко, адже вони сприймають все близько до серця. І часто проблеми навіть малознайомих їм людей стають для них важливіші за власні. Найбільше Риби бояться, що не зможуть допомогти, виявитися корисними. І якщо так відбувається може навіть впасти в депресію.

Джерело.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.