Душа в душу. Ідеальні зодіакальні пари

Астролог розповіла, які знаки зодіаку утворюють ідеальні пари… перевір, може бути в цьому списку є ти і твій милий?

Перш ніж розглянути, які пари серед знаків зодіаку є самими ідеальними, варто розібратися, що ж ми вкладаємо в це визначення.

Ідеальний союз — це велика удача і знахідка, але це зовсім не означає, що людям, що знайшли підходящу другу половинку, не доведеться працювати над собою або розбиратися з труднощами. У чому-то буде, звичайно ж, легше, ніж більшості інших пар, але відносини — це завжди внесок, завжди ініціатива і уваги один до одного.

Зараз ми розглянемо найбільш вдалі поєднання знаків зодіаку, але пам’ятай, що якщо ти не знайдеш там свій варіант — нічого страшного, адже й твій союз і без цього стане ідеальним, якщо ви обидва будете намагатися заради загального щастя.

Овен і Водолій

Ми часто чуємо, що представники стихії Повітря відмінно поєднуються в союзи з представниками стихії Вогню. І це правда.

Пара Овна і Водолія — одна з найбільш гармонійних і по праву може називатися ідеальною. Обидва спрямовані до свободи, нових вражень, знахідками і подорожам, партнери підходять один одному, як шматочки пазлу.

Це більше ніж любов — це ще й дружба, повна радості, усмішок, пристрасті і щирого веселого сміху. Запал таких коханців не згасне з роками, їм ніколи не доведеться думати про те, чим заповнити дозвілля або як провести вихідні, оскільки на горизонті завжди виникають нові цікаві обом ідеї.

Овен і Стрілець

Це не просто союз, а справжнє бушування вогняної стихії. Два різних роду полум’я зливаються в одне. Це переповнений енергією союз, наснага і сила якого відчуваються усіма людьми навколо.

Кому-то з боку може здатися, що Овен і Стрілець — це просто нерозлучна пара друзів, які захоплені загальними інтересами і, будучи дорослими, дуріють один з одним, але це дещо поверхневе судження.

Насправді Овен і Стрілець просто завжди знаходяться на одній хвилі, що називається, захоплені одне одним і легко спілкуються, розуміючи все з півслова.

Хтось може називати їх союз занадто голосно, занадто яскравим, мало не божевільним, але для Овна і Стрільця це солодке божевілля, розділити і зрозуміти яке здатні тільки вони — і ніхто більше.

Телець і Рaк

Відносини Тільця і Рaку збудовані дуже тонко. Це чуттєвий союз, пройнятий невловимими для інших людей псuхологічними віяннями.

Сторонньому спостерігачеві важко повірити, наскільки добре відчувають один одного, ці партнери, як вони уважні до дрібниць, ощадливі у відносинах і ніжні. Все, що можуть сказати їх знайомі: Рaк і Телець дуже міцна пара, в якій практично не виникає суперечностей.

Так, це виглядає саме так, але ніхто не знає насправді того, як ці люди підтримують один одного і наскільки в дійсності зворушливий і романтичний їх союз, оскільки їх особисте не призначене для сторонніх очей.

Телець, Козеріг

Цей союз — повна протилежність попередньому. В його основі лежать сильна прuстрасть, емоційність. Любов тут — не тендітна павутинка, а якась незламна сила, про володінні якої хочеться кричати на весь світ, щоб поділитися з усіма радістю. Не дивно, що прuстрасні Поцілунки з Козерогом так багато часу проводять в ліжку.

Але було б несправедливим сказати, що фізична сторона — єдине, що об’єднує цих представників зодіакального кола. Насправді, крім прuстрасті, є ще безліч причин, за яких Тельцю і Козерогові так добре разом.

Нехай вони не занадто романтичні, але зате цілком захоплені своїм партнером, відмінно його відчувають, вірні і поділяють захоплення один одного. Цього союзу багато заздрять, бажаючи мати таке ж щастя в любовних відносинах. Абсолютно логічно, що Телець, Козеріг входять у список 12 ідеальних пар.

Телець і Діва

Це дуже зважений союз. Якщо Телець — це знак, який може зійтися з багатьма, оскільки він буває різним, то Діва — людина строгих правил і непохитних поглядів. Ця негнучкість Діви робить її досить важким партнером, з яким дуже складно знайти спільну мову, а вже тим більше знайти щастя в шлюбі.

Тим не менш Телець не тільки на це здатний, але ще й настільки добре відчуває Діву, що вони є однією з найбільш вдало сумісних пар, відомих астрології. Досить складно пояснити сторонній людині, чому ж Діві і Тельцю так добре разом. Вони можуть здатися нудними і позбавленими пристрасті людьми.

Але це лише тому, що і той і інший не звикли демонструвати свої почуття на публіці. В дійсності їх союз — це ретельно спланований, буквально виміряний до міліметра ідеальний алмаз, якої виблискує рівномірними гранями прuстрасті, любові, поваги і дружби. З точки зору балансу, Телець і Діва — бездоганна пара.

Близнюки і Терези

Ці два представника стихії Повітря схильні витати високо над землею, тому не кожен зможе підійти досить близько, щоб зрозуміти, чому ж партнери так захоплюють один одного. З боку може здатися, що у них сама спокійне життя, абсолютно позбавлена яких-небудь яскравих подій, дорогих придбань, далеких подорожей і всього того, чого так потребують багато людей, щоб відчути себе щасливими.

Аж ніяк, Близнюки і Терези не заперечують подібних цінностей і не відмовляються від них, але набагато вище ставлять псuхологічні аспекти спілкування і інтелект свого партнера. Вони обидва чудові ерудити, можуть вести жваві бесіди, занурюючись все глибше і глибше в найскладніші теми, мрії партнера, а також найпотаємніші куточки свідомості один одного.

Близнюки і Водолій

І знову представники стихії Повітря опинилися в списку самих ідеальних пар в зодіакальному колі. Але ситуація тут дещо інша, ніж у попередньому випадку.

Близнюки і Водолій знаходять свої загальні інтереси в нестандартних сторонах життя. Їм цікаво спільно відкривати для себе щось нове про цьому світі. Мінливість і непостійність може збентежити представників різних знаків зодіаку, але тільки не цих двох! Всі зміни для них — лише привід для нового відкриття, дослідження і придбання знань. Вони не бояться експериментувати і всіляко підтримують один одного у будь-яких починаннях. Кому-то це життя здасться хаосом, але для Близнюків і Водоліїв — це ураган емоцій, почуттів і щастя.

Рaк і Скорпіон

Це дуже емоційний союз. Він буквально просочений життям і має власне сeрце. Якщо когось із знайомих Рaку і Скорпіона запитати, чи підходять ці двоє один одному, то той, не замислюючись, відповість, що ні — і помилиться.

Це дійсно дуже незвичайний союз. Це два емоційних, чуттєвих, глибоких людини, спілкування з якими дається далеко не кожному представнику протилежної статі. І здається, що дві таких складних особистості просто замучать один одного в союзі, але цього ніколи не трапляється.

Скорпіон дбайливо ставиться до тендітною і вразливою природі Рaку, а той, у свою чергу, поважає сильну прuстрасність Скорпіона. Вони об’єднуються на найглибших рівнях, що дозволяє створити міцний і щасливий союз. Деколи Рaку і Скорпіону навіть не потрібно говорити один з одним, щоб зрозуміти, що ж потрібно партнеру. Їм просто добре від самої близькості — відчуття, що рідна людина поряд.

Рaк і Риби

Це дуже цікава пара. Вони не просто представники однієї стихії Води. Це щось більше. Люди сприймають їх як єдине ціле. Чоловік і дружина в таких союзах стають дуже схожими один на одного, дотримуються єдиних думок з різних питань і загалом живуть на одній хвилі. Нерідко хтось із знайомих може, розповідаючи щось про одному, заплутатися і згадати іншого, та й в принципі цю пару досить складно сприймати окремо.

Ви рідко почуєте про те, що Рaк і Риба посварилися через незгоди з якогось питання. Обстановка їх будинку зазвичай не містить елементів, вибиваються із загальної гармонії. «Душа в душу» — це фраза про Рaку і Рибу. Зазвичай вони зустрічають один одного на якихось тематичних заходах і зближуються на грунті спільних інтересів.

Часто подружжя Рaк і Риба — це колеги по роботі, а ще частіше — люди мистецтва, захоплені однією справою. Сім’ї художників і музикантів зазвичай створюються представниками саме цих знаків зодіаку.

Лев і Стрілець

Як не складно помітити, дуже багато ідеальні пари складаються зі знаків зодіаку однієї стихії. Це зрозуміло, адже у цих людей загальна природа, а значить, більше точок дотику, які зближують. Ось і нинішній варіант не став винятком. У союзі Лева і Стрільця киплять неабиякі прuстрасті. Два види вогнів, сплітаючись, утворюють справжній пожежа.

Вони щільно вплітаються в життя один одного, і буде справедливо порівняти кожного з подружжя з справжнім акумулятором, підживлюючим сили і ентузіазм іншого. Ця пара друзів і спільників, але не однодумців. У кожного з них є свої інтереси, але обидва відчувають глибоку повагу до життя і захопленням свого партнера. Завдяки цьому, Лев і Стрілець завжди прийдуть один одному на виручку, допоможуть слушною порадою, а якщо і треба — самі докладуть зусиль у якому-небудь важливому для партнера справі.

Їх інтимне життя могла б стати прототипом для видовищного ерoтичного фільму, а побутові питання абсолютно не викликають суперечок. Звичайно, ці дві сильні особистості теж стикаються з протиріччям інтересів, але це трапляється набагато рідше, ніж у багатьох інших.

Водолій і Терези

Цей союз здатний дивувати. Вони не прагнуть бути понятими оточуючими, адже головне — це взаєморозуміння і ясність у взаєминах з партнером.

Їх відносини можуть виглядати екстравагантно, екзотично, або зовсім нести якийсь містичний відтінок. Вся справа в тому, що Терези і Водолії — люди, які здатні захоплюватися самими незвичайними питаннями, а спільне дослідження приносить їм ні з чим не порівнянне задоволення.

Сім’я астрологів, магів, авантюристів, циркачів, альпіністів — список можна продовжувати, адже Водолії і Ваги непередбачувані і завжди знайдуть якесь нестандартне спільне захоплення. Але крім інтересів у них є ще одне зближує одну людину з іншою якість — обидва охоче поступаються один одному заради того, щоб досягти гармонії у відносинах.

Вони врівноважують сили, залагоджують конфлікти, намагаються уникнути зайвої емоційності, а тому їх серця легко і невимушено стукають в унісон.

Риби і Скорпіон

Про таких людей кажуть, що у них є кармічна зв’язок. Важко сказати, чи це правда, але саме таке враження справляє пара Риби і Скорпіона. Вони ніби нарoдилися для того, щоб розшукати один одного, а коли це сталося, навіть не намагаються познайомитися краще, тому що здається, що вони знайомі все життя — навіть не одну. Їх відносини проходять гладко, перехід від знайомства до шлюбу майже завжди природний.

Може здатися, ніби всі події спільного життя Риб і Скорпіона давно відрепетирувані, а тепер просто граються перед публікою. Їх зв’язок настільки глибока, що часто не потрібні навіть слова — достатньо лише інтуїції, щоб зрозуміти, чого бажає партнер. Якщо ж якісь погляди Риби і Скорпіона розходяться, то вони намагаються не загострювати на цьому увагу, вважаючи за краще переключитися на інші теми.

Ми розглянули приклад 12 спілок, про які можна сказати, що вони укладені на небесах. Зірки прихильні таким парам, але, як вже говорилося вище, не варто думати, що якісь інші союзи не можуть бути названі ідеальними. Головне — це бажання стати краще і знайти спільну мову з партнером. Ми всі здатні на це, незалежно від того, під впливом якого знака зодіаку нарoджені.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: