День бабусь і дідусів: що подарувати і як порадувати

Найкращі варіанти подарунків на День бабусь і дідусів 28 жовтня.

Незабаром настане День бабусь і дідусів, який в Україні щорічно святкується 28 жовтня. Отже радимо заздалегідь продумати подарунки і сюрпризи, якими ви можете порадувати найстарших і улюблених членів сім’ї. А ми підкажемо найкращі варіанти, що подарувати бабусі і дідусю в свято.

Пише Телеканал Україна

Іноді вибрати хороший подарунок для бабусі й дідуся буває дуже непросто, адже, як правило, люди похилого віку консервативні в своїх перевагах, вони звикли до старих і улюблених речей, не хочуть оновлень і з підозрою ставляться до будь-яких нововведень техніки. Але, звичайно ж, вони невимовно зрадіють турботі й увазі з боку онуків. Тож ваше завдання – перш за все, дізнатися, чого потребують ваші старші родичі. Можливо, у них зламався старий пилосос або розбилася супниця – ось вам і підказка, що їм подарувати.

  • Що подарувати улюбленим бабусям і дідусям: тепло

Подаруйте рідним тепло – у всіх сенсах. Нехай це буде плед, теплі светри, хутряні тапочки, товсті вовняні шкарпетки, електроковдра, обігрівач, заварник тощо.

  • Практичний подарунок для бабусі й дідусю

Полегшіть їм побутові проблеми, подаруйте пральну машинку, пилосос, витяжку, антипригарну сковороду, пароварку. Список можна продовжити найрізноманітнішими дрібницями, необхідними в господарстві і на кухні.

  • Що подарувати бабусі і дідусю для душі

Те, що вони люблять. А ви, як онуки, повинні знати про переваги і слабкості своїх рідних: книги, кросворди, радіоприймач, комп’ютер, телевізор. А ще квитки на концерт улюбленого виконавця чи в театр, або на екскурсію в сусіднє місто.

  • Що подарувати бабусі і дідусю для здоров’я

Ліки дарувати не варто, їх краще купити просто так, у звичайний день. А ось прилад для вимірювання тиску, домашня погодна станція, ортопедичний матрац, набір чаїв для здоров’я або пояс із верблюжої вовни – чудовий вибір.

  • Що подарувати на День бабусь і дідусів від онуків власноруч

Люди похилого віку особливо люблять знаки уваги від онучат, тим більше, якщо подарунок зроблений власноруч. Малюки можуть виконати аплікацію, листівку, м’яку іграшку. А старші діти – зробити фотоальбом, фоторамку, дерево з фотографіями всієї родини. Також душевний подарунок для бабусі й дідусі – це пісня, виконана на їх честь усіма членами сім’ї.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: